جشن چله تابستان در بندرعباس برگزار شد

هم‌زمان با عید سعید قربان جشن چله تابستان با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در بوستان شهید دباغیان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، با تبریک فرارسیدن عید سعید قربان بیان کرد: توجه بیشتر به نشاط اجتماعی و نقش تفریحات سالم همراه با خانواده در سلامتی، تشویق شهروندان به روحیه مثبت با هدف افزایش نشاط عمومی در میان شهروندان امری ضروری است.

الیاس محسنی افزود: ورزش خانواده‌ و بازی همراه با کودکانشان علاوه بر ایجاد روحیه نشاط و شادابی در میان شهروندان باعث تشویق به داشتن زندگی فعال و پویا، ارتقای سلامت شهروندان، تأمین سلامتی جسم و روح و بالا بردن روحیه نشاط و همکاری در جامعه می‌شود.

وی ادامه داد: در تابستان نیز که اوقات فراغت کودکان و نوجوانان بیش‌ازپیش است، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس برنامه‌های مختلفی را امسال نیز در نقاط مختلف شهر بندرعباس برگزار می‌کند.

محسنی خاطرنشان کرد: در همین راستا هم‌زمان با عید سعید قربان جشن چله تابستان در ادامه طرح ملی تابستانه با ورزش با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در بوستان شهید دباغیان بندرعباس برگزار شد.

وی بیان کرد: این جشن که همراه با بازی‌های فکری لیوان چینی، ایستگاه قصه‌گویی و کتاب، ایستگاه بادکنک و فریزبی، بازی و ورزش کودکان و خانواده در قالب جشن و آب‌بازی، بازارچه خیریه و صنایع‌دستی، مسابقه ویژه خانواده‌ها با اهدای تندیس و اجرای گروه نمایشی کودک چیکو بود، با استقبال شهروندان مواجه شد.