ویژه‌برنامه‌های فرهنگی در بندرعباس برگزار می شود

با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس و سپاه امام سجاد (ع) ویژه‌برنامه‌های هفته فرهنگی در بندرعباس گسترش می‌یابد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در نشست با سرهنگ حجت امیری کیا رئیس بازرسی سپاه امام سجاد (ع) بیان کرد: هشت سال دفاع، ایستادگی، ایثار و رشادت شیر زنان و دلیرمردان ایران اسلامی در برابر ظلم و استکبار نشانه و نگین ولایت‌پذیری مردم ایران اسلامی است که با رهنمودهای معمار کبیر انقلاب از آن سربلند و پیروز بیرون آمدند.

الیاس محسنی افزود: هشت سال دفاع مقدس ملت سلحشور ایران در برابر همه زورگویان جهان، برگ زرینی از حماسه ملتی است که تا همیشه تاریخ، نه‌تنها ایرانیان بلکه همه ملت‌های آزاده جهان به آن افتخار می‌کنند.

وی ادامه داد: هفته دفاع مقدس نشان مجموعه‌ای از برجسته‌ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جان‌فشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است.

محسنی ابراز کرد: رزمندگان اسلام و شهدا راه ولایت را انتخاب کرده و تمام هستی خود را در راه امام (ره) ولایتمداری تقدیم کردند و ما امروز وظیفه داریم این رشادت‌ها را پاسداری کنیم.

وی خاطرنشان کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، آشنایی نسل جوان با اسطوره‌های دفاع مقدس، تقویت هویت اعتقادی در نسل جوان، برگزاری یادواره‌ها، ترویج روحیه ایثار و فداکاری و مقاومت و … از دیگر وظایفی است که امروزه بر عهده ما قرار دارد.

این مقام مسئول اضافه کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس همواره در برگزاری برنامه‌های فرهنگی در شهر بندرعباس همکاری داشته است و آمادگی خود را در جهت گرامیداشت هرچه با شکوه تر رشادت و دلاوری‌ها در عرصه پاسداری از انقلاب اسلامی و معرفی آن به نسل جوان ابراز می‌دارد.

وی در پایان گفت: از خداوند متعال توفیق ادامه راه شهیدان را مسألت دارم تا بتوانیم در راه پاسداری از آرمان‌های آن بزرگواران گامی را برداشته باشیم.