آرامش جامعه مرهون تلاش‌های پیام‌آوران امنیت است

با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس و فرماندهی مرزبانی هرمزگان هفته نیروی انتظامی گرامی داشته شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با اشاره به اهمیت امنیت و پایداری آن بیان کرد: اگر امروز بندرعباس و محیط پیرامونی آن به این میزان از توسعه و پایداری رسیده، حاصل تلاش‌های نیروهای انتظامی و امنیتی است که همواره از آرامش جامعه صیانت به عمل‌آورده و می‌آورند.

الیاس محسنی افزود: امروز نیروی انتظامی شبانه‌روز در حال تلاش و مجاهدت برای تأمین امنیت در کشور است و به‌جرئت می‌توان گفت که ناجا اکنون سدی محکم در برابر توطئه‌های دشمنان است.

وی ادامه داد: امنیت در مرزها با تلاش مجموعه بزرگ نیروی انتظامی و مرزبانی برقرار است و کار نیروهای تأمین‌کننده امنیت در هرمزگان با توجه به شرایط استراتژیک این استان بسیار مهم و حساس است.

این مقام مسئول با تبریک هفته نیروی انتظامی بر تلاشگران عرصه امنیت آرامش جامعه را مرهون تلاش‌های آنان عنوان کرد و تصریح کرد: نیروهای مرزبانی با اخلاص، معنویت و روحیه بسیجی، در اقصی نقاط مرزهای پهناور خشکی و دریایی جمهوری ایران اسلامی از جان خود برای دفاع از کشور مایه می‌گذارند که این نشان از سلحشوری مرزبانان دارد.

وی در پایان گفت: در جهت ارج‌گذاری مقام پاسداران امنیت کشور و گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با همکاری فرماندهی مرزبانی هرمزگان اقدام به تبلیغات محیطی با این مضمون در بندرعباس کرده است.