نشست صمیمی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس با مدیر کل ورزش و جوانان استان هرمزگان


بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی  رئیس و مدیران سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس با مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان دیدار نمودند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس  ، الیاس محسنی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس به همراه علیرضا مدرس و امین شاهی معاونین خود  با حضور در اداره ورزش و جوانان این استان از برنامه های هفته تربیت بدنی اداره ورزش و جوانان تقدیر کردند.

محسنی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس ضمن تبریک هفته تربیت بدنی  و تقدیراز حرکت رو به رشد ورزش این شهرستان ابراز امیدواری کرد که ورزشکاران این شهرستان همواره در به دست آوردن سکوها و عناوین قهرمانی در مسابقات آینده موفق بوده و برای شهرستان افتخار کسب کنند.

محسنی تصریح کرد: ورزش به عنوان یکی از مهمترین ارکان تأمین شادابی و سلامتی جسم و روح و نیز شاخص اصلی اجتماعی و فرهنگی در زندگی امروز نقشی اساسی و بنیادی دارد و برهمین اساس نه تنها یک هفته، بلکه تمام روزها و ساعات زندگی را تحت الشعاع قرار میدهد.

وی خاطر نشان کرد: ورزش آهنگ موزون سلامتی، نماد قدرت، همت ، صلابت، ایستادگی و ارزش های والای انسانی است و بدون شک یکی از محورهای اساسی دستیابی به توسعه پایدار جوامع به حساب می آید

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس  ضمن تبریک مجدد هفته تربیت بدنی گفت: بزرگداشت این هفته یک کار فرهنگی واجتماعی ارزشمند است که می تواند تاثیرات مهمی در رشد و شکوفایی یک شهر داشته باشد.

در پایان نیز محمود رضا امیاری مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان با بیان اینکه شعار هفته تربیت بدنی « پیش به سوی ایران فعال » است ، افزود: امسال بمناسبت تقارن اربعین حسینی با هفته تربیت بدنی و ورزش ،برنامه های هفته تربیت بدنی نیز به سمت برنامه های فرهنگی – ورزشی سوق داده شده است.


امیاری عنوان کرد: ترویج ورزش در خانه و خانواده و هدایت خانواده‌ها به سمت ورزش‌های همگانی، از اصلی‌ترین برنامه‌های امسال ما در این اداره کل است و از دیگر برنامه‌های اصلی اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان این است که با کمک مسئولین استانی فرهنگ ورزش همگانی و در پی آن شورونشاطی را بین آحاد مردم ایجاد کنیم؛ امسال به جد پیگیر این موضوع هستیم و سعی داریم هر هفته برنامه‌ای دز زمینه ورزش همگانی در اقصی نقاط استان هرمزگان داشته باشیم.