نشست هم‌اندیشی آغاز لیگ فوتسال محلات بندرعباس برگزار شد

نشست هم‌اندیشی نمایندگان زمین‌های ورزشی مناطق سه‌گانه بندرعباس با رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در خصوص برگزاری لیگ فوتسال محلات با یاد یک هزار و ۵۰۰ شهید هرمزگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس بیان کرد: خواسته شهروندان گسترش فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی است و امروزه با توسعه فناوری نگاه‌ها نسبت به این مقولات تغییر یافته است و نیازها و خواسته‌های جدید رویکردهای جدید را می‌طلبد.

الیاس محسنی افزود: ورزش مقوله بسیار مهمی برای شهروندان به شمار می‌رود و به این مضمون نیز باید توجه ویژه داشت تا شهروندان با نشاطی را در جامعه داشته باشیم.

وی با بیان اینکه ورزش محلات در شهر بندرعباس از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و نمی‌توان این ویژگی را در محلات نادیده گرفت، اظهار کرد: زمین‌های ورزشی محلات باعث شده‌اند ورزشکاران مستعد متعددی در این زمین‌ها کشف استعداد شوند که می‌توانند به ورزش شهر و حتی کشورمان کمک شایانی کنند.

محسنی ابراز کرد: توسعه ورزش محلات در راستای ایجاد نشاط و سلامتی شهروندان یکی از اولویت‌های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس است که تلاش می‌کنیم در این زمینه اقدامات سازنده‌ای انجام دهیم.

وی خاطرنشان کرد: در همین راستا در نظر داریم مسابقات لیگ فوتسال محلات را با هدف هویت بخشی به محلات و ایجاد شور و نشاط با ورزش و شناخت استعدادهای برتر در سطح محلات با یاد یک هزار و ۵۰۰ شهید استان هرمزگان برگزار کنیم.

این مقام مسئول گفت: با همکاری مناطق سه‌گانه شهرداری بندرعباس، هیئت فوتبال شهرستان بندرعباس و نمایندگان زمین‌های ورزشی محلات در این مناطق با برگزاری لیگ فوتسال محلات به دنبال گسترش فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی ورزشی در شهر هستیم و امیدواریم با برگزاری این ویژه برنامه‌ بتوانیم گام‌های مثبتی را در زمینه نشاط و شکوفایی استعدادهای ورزشی محلات مختلف برداریم.

گفتنی است در این نشست نمایندگان زمین‌های ورزشی مناطق سه‌گانه بندرعباس نیز به بیان دیدگاه خود و چالش‌های موجود در زمینه برگزاری این مسابقات پرداختند.