جشن‌های هفته وحدت در بندرعباس برگزار می‌شود

ویژه‌برنامه‌های مختلف هفته وحدت با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس را در نقاط مختلف ندرعباس برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس اظهار کرد: هفته وحدت، هفته یگانگی و به هم پیوستن دنیای اسلام است و شخصیت نبی مکرم اسلام (ص) به‌عنوان رهبر جهان اسلام و نماد هویت امت واحد اسلامی می‌تواند منشأ وحدت باشد.

الیاس محسنی افزود: هفته وحدت در بین امت‌های اسلامی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و موجب همدلی و همبستگی مسلمانان می‌شود و این اتحاد در میان مسلمانان امری لازم و ضروری است چرا که این مهم سبب خنثی شدن ترفندهای دشمنان اسلام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس هرساله در جهت ایجاد شورونشاط شهروندان با همکاری در برگزاری سلسله جشن‌های هفته وحدت در مناطق سه‌گانه شهری بندرعباس این هفته را گرامی می‌دارد.

محسنی در پایان گفت: از جمله مهم‌ترین برنامه‌های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در هفته وحدت امسال همکاری در برگزاری ویژه‌برنامه ها در محلات مختلف بندرعباس است.