فراخوان لیگ فوتسال محلات در بندرعباس اعلام شد

سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، نخستین لیگ فوتسال محلات را با یاد ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، این مسابقات  در رده سنی آزاد با همکاری مناطق سه گانه شهری در زمین های ورزشی شهید موسی زاده ، کوی گلستان و شهدای کوی ملت از ۹ آذر ماه ۱۳۹۸ برگزار می شود .

الیاس محسنی رئیس سازمان اجتماعی ورزشی شهردرای بندرعباس بیان کرد: خواسته شهروندان گسترش فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی است و امروزه با توسعه فناوری نگاه‌ها نسبت به این مقولات تغییر یافته است و نیازها و خواسته‌های جدید رویکردهای جدید را می‌طلبد.

وی افزود: ورزش مقوله بسیار مهمی برای شهروندان به شمار می‌رود و به این مضمون نیز باید توجه ویژه داشت تا شهروندان با نشاطی را در جامعه داشته باشیم.

محسنی با بیان اینکه ورزش محلات در شهر بندرعباس از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و نمی‌توان این ویژگی را در محلات نادیده گرفت، اظهار کرد: زمین‌های ورزشی محلات باعث شده‌اند ورزشکاران مستعد متعددی در این زمین‌ها کشف استعداد شوند که می‌توانند به ورزش شهر و حتی کشورمان کمک شایانی کنند.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس ابراز کرد: توسعه ورزش محلات در راستای ایجاد نشاط و سلامتی شهروندان یکی از اولویت‌های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس است که تلاش می‌کنیم در این زمینه اقدامات سازنده‌ای انجام دهیم.

محسنی گفت: با همکاری مناطق سه‌گانه شهرداری بندرعباس، هیئت فوتبال شهرستان بندرعباس و نمایندگان زمین‌های ورزشی محلات در این مناطق با برگزاری لیگ فوتسال محلات به دنبال گسترش فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی ورزشی در شهر هستیم و امیدواریم با برگزاری این ویژه برنامه‌ بتوانیم گام‌های مثبتی را در زمینه نشاط و شکوفایی استعدادهای ورزشی محلات مختلف برداریم.

لازم به ذکر است زمان ثبت نام این مسابقات تا تاریخ چهارشنبه ۶آذر ۱۳۹۸ تمدید شد .