یادواره ۴۸ شهید زن استان هرمزگان برگزار شد

نخستین یادواره ۴۸ شهید زن استان هرمزگان با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در حسینیه شهید ارجمندیان کوی آزادگان شهر بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، بیان کرد: شهید واژه‌ای است که آحاد شهروندان آن را با یک احترام خاصی بیان می‌کنند زیرا مقام شهدا مقام بزرگی است و احترامی که واژه شهید دارد منحصر به فرد است.

الیاس محسنی ادامه داد: نقل خاطرات شهدا بسیار مهم بوده و این خاطرات بیانگر این است که این افراد برای رسیده به پیروزی تا پای جان ایستادگی کرده‌اند.

وی افزود: پاسداری از خون شهدا و ارزش‌های انقلاب اسلامی مهم‌ترین رسالت کنونی ما است که در این عرصه نباید از هیچ کوششی دریغ کنیم.

محسنی تصریح کرد: در همین راستا با توجه به رسالت‌های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس برگزاری یادواره شهدا را در شهر همواره دنبال کرده ایم و در جهت بزرگداشت خواهران شهیدمان نخستین یادواره ۴۸ شهید زن هرمزگان با همکاری این سازمان برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: نخستین یادواره ۴۸ شهید زن استان هرمزگان با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در حسینیه شهید ارجمندیان کوی آزادگان شهر بندرعباس با محوریت زنان ایثارگر برگزار شد.

محسنی ابراز کرد: این یادواره با هدف زنده نگه‌داشتن یاد شهدای زن استان هرمزگان و نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه با محوریت زنان ایثارگر برگزار شد.

وی در پایان گفت: این یادواره با حضور پرشور شهروندان شهیدپرور بندرعباس در حسینیه شهید ارجمندیان کوی آزادگان برگزار شد.