فراخوان چهارمین المپیاد ورزش‌های آبی و ساحلی بندرعباس منتشر شد

سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، چهارمین المپیاد ورزش‌های آبی و ساحلی شهر بندرعباس را با یاد یک هزار و ۵۰۰ شهید هرمزگان برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، بیان کرد: با توجه به ظرفیت‌های شهر بندرعباس و قرارگیری آن در نوار ساحلی خلیج‌فارس باید از این موقعیت و موهبت الهی به بهترین شکل بهره برد و ورزش‌های ساحلی یکی از این بهره‌وری‌ها به شمار می‌رود.

الیاس محسنی افزود: با توجه به اینکه در سالیان گذشته نیز بندرعباس میزبانی این مسابقات را عهده‌دار بوده است و طی این سال‌ها استعدادهای خوبی را در ورزش‌های ساحلی کشف کرده‌ایم، امسال این المپیاد با یاد یک هزار و ۵۰۰ شهید استان هرمزگان در بندرعباس برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: چهارمین دوره المپیاد ورزش‌های آبی و ساحلی بندرعباس در رشته‌های والیبال، هندبال، دو استقامت، اسکی روی آب و شنا ویژه آقایان و بانوان برگزار می‌شود.

محسنی تصریح کرد: همچنین رشته‌های فوتبال ساحلی، پرچم در ساحل، جت اسکی، پدل برد و ماهیگیری مختص آقایان در این المپیاد برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: علاقه‌مندان می توانند از ۵ تا ۱۸ آذزماه از ساعت ۸ صبح تا ۱۴ با مراجعه به سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس به نشانی ضلع شمالی بوستان شهید دباغیان، جنب آموزشگاه رانندگی بهار جهت نام‌نویسی در این المپیاد اقدام کنند.