مسابقات فوتسال لیگ محلات بندرعباس آغاز شد

مسابقات فوتسال لیگ محلات بندرعباس آغاز شد

مراسم افتتاحیه مسابقات فوتسال لیگ محلات بندرعباس یادواره ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان در زمین ورزشی سرخ آبی پوشان کوی ملت با حضور شهردار ، معاونین ، مدیران شهری و تیم های شرکت کننده در این دوره از مسابقات در زمین مجموعه ورزشی سرخ آبی پوشان کوی ملت برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ، در این مراسم پس از رژه تیم های شرکت کننده محسنی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس گفت : یکی از برنامه های سازمان واگذاری فعالیت های ورزشی در محلات ، به خود شهروندان است که در لیگ محلات این فعالیت ها در ۳ منطقه شهری توسط علاقمندان به ورزش محلات اجراء می شود .

الیاس محسنی گفت : در این رقابت ها که در سه منطقه شهری در زمین های ورزشی شهید موسی زاده در منطقه۱ ، زمین ورزشی آیندگان در منطقه ۲ و زمین ورزشی سرخ آبی پوشان در منطقه ۳ در حال برگزاری است ۲۸ تیم ورزشی در قالب ۲۸۰ شرکت کننده در طول دو هفته به صورت گروهی با هم به رقابت می پردازند .

وی بیان کرد : برگزاری مسابقات ورزشی در دل محلات برای جوانان این مزایا را دارد که آنان را به سوی فعالیت های اجتماعی فرهنگی سوق خواهد داد و از بین نیروهای مستعد محلات ، جذب تیم های پایه باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری شوند .

در این مراسم تیم های شهید حسین اکبری زاده و شهید عبداللهی در رقابت افتتاحیه به میدان رفتند که در پایان تیم شهید اکبری زاده با نتیجه هفت بر صفر از سد تیم شهید عبداللهی گذشت .

لازم به ذکر است در پایان این مراسم از خانواده های شهید احمد عبداللهی ، شهید علی بخش محمدی ، شهید حسن بیشدار ، شهید محمود نقیبی و شهید موسی کهوری تجلیل و قدردانی شد.