دوره مربیگری سطح یک فوتبال ساحلی در بندرعباس برگزار شد


دوره مربیگری سطح یک فوتبال ساحلی که به مدت شش روز در زمین فوتبال ساحلی اسکله شهید حقانی برگزار شده بود باحضور حمید رضایی رئیس کمیته فوتسال وفوتبال ساحلی، محسن قلاب زاده رئیس کمیته آموزش هیات فوتبال استان، افراسیاب صادقی مدرس دوره و مربیان شرکت کننده درسالن کنفرانس اسکله شهید حقانی به پایان رسید .

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس رئیس کمیته آموزش هیات فوتبال استان هرمزگان گفت: در راستای فعالیت مربیان استان در بخش ساحلی، کلاس مربیگری سطح یک زیر نظر افراسیاب صادقی مدرس فدراسیون فوتبال در زمین ساحلی اسکله شهید حقانی به مدت شش روز به صورت نظری و عملی برگزار شد.

قلاب زاده افزود : دراین دوره ۲۰ مربی از استان هرمزگان حضور داشتند که در قالب کلاس و دوره برگزار شده با آخرین قوانین و دستورالعمل های این حوزه آشنا شدند.

درادامه مدرس این دوره گفت : این استان قطب فوتبال ساحلی کشور است و تیم های بانوان و آقایان شهرداری بندرعباس در لیگ برتر ، و و تیم شهرداری پارسیان در لیگ دسته اول حضور موفقی دارند.

افراسیاب صادقی بیان داشت : فوتبال ساحلی در استان هرمزگان از نظر زمین و امکانات شرایط مناسبی دارد و ان طور که شنیدم تمامی شهرهای استان به دنبال مهیا کردن زمین فوتبال ساحلی هستند.

درپایان به تمامی شرکت کنندگان گواهی شرکت در دوره مربیگری سطح یک فوتبال ساحلی اهدا شد

شایان ذکر است این دوره توسط هیات فوتبال استان هرمزگان و با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار گردید.