سی و هشتمین جشنواره فجر در بندرعباس برگزار می‌شود

سی و هشتمین  جشنواره فیلم فجر با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس از ۱۵ تا ۲۱ بهمن ماه در دو سینما ستاره شهر و ستاره جنوب کلید می‌خورد.

این دوره از جشنواره فیلم فجر بندرعباس در هفت روز در نوبت صبح و بعداز ظهر به نمایش در خواهد آمد.

در سی و هشتمین جشنواره فجر آتابای از نیکی کریمی ، آن شب از کوروش آهاری ، تومان از مرتضی فرشباف، خوب، بد، جلف۲: ارتش سری از پیمان قاسمخانی، مغز استخوان از حمیدرضا قربانی، روز بلوا از بهروز شعیبی، روز صفر از سعید ملکان، قصیده گاو سفید از بهتاش صناعی ها ، سه کام حبس از سامان سالور، کشتارگاه از عباس امینی ، لباس شخصی از امیرعباس ربیعی ، دشمنان از علی درخشنده، من می ترسم از بهنام بهزادی فیلم هایی است که در بندرعباس به اکران در می آیند.

همچنین در بخش سیمرغ پروانه ها فیلم های منطقه پرواز ممنوع از امیر داساگ، تورنا۲ از سید جواد هاشمی قطار آن شب از حمیدرضا قطبی، بیست و سه نفر از مهدی جعفری، کاتی و ستاره از عبدارضا مجلسی در نوبت صبح به نمایش در خواهند آمد.

سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در زمینه اطلاع‌رسانی، تبلیغات و اکران فیلم‌های جشنواره برای دانش آموزان مدارس محلات کمتر توسعه یافته با دبیرخانه برگزاری جشنواره فیلم فجر در بندرعباس همکاری دارد.