جشن فجر پیروزی در شهرک توحید برگزار شد

آیین گرامیداشت دهه مبارک فجر، پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس  و مناطق سه گانه شهری در شهرک توحید برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس بیان کرد: برگزاری باشکوه آیین‌های پیروزی انقلاب از وظایف اصلی دستگاه‌های اجرایی است که مشارکت هرچه بیشتر شهروندان در این برنامه‌ها را نیاز دارد.

الیاس محسنی ادامه داد: باید به هوش باشیم که در مقابل جنگ نرم دشمنان همیشه اقدامات مناسب را انجام دهیم و با بصیرت از توطئه دشمنان جلوگیری کنیم.

وی تصریح کرد: مقطعی که در آن قرار گرفته‌ایم یکی از حساس‌ترین مقاطع تاریخ بشری و تاریخ انقلاب اسلامی است.

محسنی افزود: امروز دشمنان ما حتی کودکان ۵ ساله ما را مورد هدف قرار می‌دهند لذا در این مقطع شرایط خاصی برای سالگرد انقلاب اسلامی قائل هستیم.

وی ابراز کرد: دهه مبارک فجر فرصت مناسبی برای معرفی و تبیین دستاوردها و بیان خدمات انقلاب اسلامی به مردم به خصوص جوانان است.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: با قوت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را برگزار خواهیم کرد لذا باید نسبت به سال‌های قبل فراگیرتر باشد.

وی اضافه کرد: در همین راستا در جهت ایجاد شور و نشاط و بالا بردن سطح آگاهی جوانان و نوجوانان در محلات ویژه‌برنامه‌های مختلف را با همکاری مناطق سه گانه شهرداری اجرایی کرده‌ایم.

محسنی عنوان کرد: از سلسله این ویژه‌برنامه‌ها جشن فجر پیروزی در شهرک توحید، روبروی مسجد صاحب الزمان (عج) بندرعباس با استقبال شهروندان برگزار شد.

شایان ذکر است این جشن با حضور هومن رفیعی شهردار منطقه یک بندرعباس و جواد بلارک عضو شورای شهر برگزار گردید.