پیام تبریک الیاس محسنی رِیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس،فرا رسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت. 

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس، الیاس محسنی ریس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس با صدور پیامی فرا رسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت. 

وی ابراز کرد: انقلاب اسلامی ایران با تاکید بر ایدئولوژی اسلامی و تعالیم مکتب تشیع نه تنها در ریشه‌ها بلکه در اهداف و پایبندی به آرمانها نیز انقلابی منحصر به فرد به شمار می‌آید؛ انقلابی با ویژگی هایی همچون: اسلامیت، نفوذ و قدرت معنوی امام راحل، وحدت تمام آحاد ملت، روحیه ایثار و شهادت طلبی مردم، استقلال‌طلبی، آزادی خواهی، سازش ناپذیری، عدم وابستگی به شرق و غرب، حفظ اصول انقلاب حتی در شرایط سخت و دشوار، تلاش برای دست یابی به خودکفایی اقتصادی و اهداف انسانی و معنوی در کنار اهداف مادی و اقتصادی انقلاب اسلامـی ایران ثمره همبستگی و پایداری مردم و اندیشه های مدبرانه  امام راحل است که بعد از ۴۱ سال  همچنان با قدرت پابرجاست.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای انقلاب اسلامی، شهیدان  هشت سال دفاع مقدس، شهیدان مدافع حرم و به ویژه سردار بزرگ اسلام و انقلاب سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، ایام فرخنده دهه مبارک فجر، دهه پیروزی، دهه رسیدن به اوج بلندی و قدرت، دهه نجات از ظلمت و استثمار را به آحاد مردم هرمزگان به ویژه مردم شریف شهربندرعباس تبریک عرض می نمایم.
وی در ادامه افزود: در سالی که به نام اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل مزین است حضور گرانقدر مردم استان هرمزگان ، به ویژه مردم شهربندرعباس همگام با سراسر ایران اسلامی در جشن های انقلاب اسلامی به خصوص راهپیمایی ۲۲بهمن، مانند گذشته موجب سربلندی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی خواهد گردید.