حضور مردم در انتخابات تحقق بخش اهداف و آرزوهای ملت و نظام است

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و  ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: انتخابات ۲ اسفند فرصتی است که مردم و به خصوص رأی اولی ها مشارکتی سازنده در تعیین سرنوشت کشور خود داشته باشند و به کاندیدایی رأی می دهند که اصلح باشد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و  ورزشی شهرداری بندرعباس ، الیاس محسنی افزود: مردم ایران با حضور در پای صندوق های رأی گیری در ۲ اسفند ‌ماه هنر و شجاعت خود را باید در مقابله با دشمن و ترفندهای استکبار جهانی نشان می دهند.

وی تاکید کرد:‌ دشمن می‌خواهد با تحریم انتخابات و بی رونق کردن صندوق‌های رای، تهدید را علیه مردم و انقلاب عملیاتی کند، لذا حضور در انتخابات و پای صندوق‌های رای مصون سازی امنیت و نظام سیاسی کشور است.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و  ورزشی شهرداری بندرعباس با بیان اینکه صحنه انتخابات ملت ایران یکی دیگر از مسیرهای سرنوشت‌ساز حال حاضر ایران و جهان است که مردم همیشه در صحنه و فهیم ایران اسلامی در راستای تداوم مسیر رشد و بالندگی، با حضور میلیونی خود می‌توانند هرگونه توطئه خناسان زمان را خنثی سازند.

محسنی تصریح کرد: شرکت مقتدرانه و عزتمندانه در انتاخبات مجلس شورای اسلامی و حضور حداکثری و آگاهانه پای صندوق‌های رای در ۲ اسفند، نشان دهنده تبلور گفتمان آحاد ملت سترگ ایران اسلامی در پاسداری از ارزش‌های گران‌سنگ نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی با بیان اینکه این دوره از انتخابات به فضل خدا، شاهد میزان بالاتری از مشارکت مردم خواهیم بود، افزودانتخابات ۲ اسفند فرصتی است که مردم و به خصوص رأی اولی ها مشارکتی سازنده در تعیین سرنوشت کشور خود داشته باشند و به کاندیدایی رأی دهند که اصلح باشد.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و  ورزشی شهرداری بندرعباس در پایان گفت: انتخابات از جهتی هم تکلیف است، زیرا رابطه عقلی و منطقی می‌گوید دفع ضرر محتمل واجب و اگر ضرر احتمالی دفعش واجب باشد ضرر یقینی دفعش واجب‌تر است.