تعطیلی فرهنگسراها و مدارس ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس به دلیل شیوع کرونا / اسفند ۹۸

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و  ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی  شهرداری بندرعباس به دلیل شیوع کرونا در بندرعباس فرهنگسراها ، مدارس فوتبال و مدارس بسکتبال همچنین مکان هایی که در آن ها تجمع داشته باشد را تا آخر اسفند تعطیل اعلام می کند.

محسنی بیان کرد: با افزایش شیوع کرنا از مردم بندرعباس می خواهم اصول بهداشتی را هر چه بیشتر رعایت کنند .از تردد غیر ضروری در مکان های عمومی و تجمع اجتناب کنند.

وی افزود : سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس تمام تلاش خود را در زمینه پیشگیری و مقابله با کرونا انجام خواهد داد. این سازمان سعی دارد با افزایش امید بیشتر در میان مردم از استرس آن ها بکاهد.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: سازمان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و آتش نشانی بندرعباس با ساخت تیزر و تبلیغات در فضای مجازی، تبلیغات محیطی سعی در آگاه سازی  مردم شهر بندرعباس در زمینه پیشگیری از ویروس کرونا دارد.

محسنی در پایان ضمن آرزوی سلامتی برای تمام هم میهنان افزود: از مردم شهر بندرعباس می خواهم ضمن رعایت نکات بهداشتی برای حفظ سلامت خود و دیگران از رها کردن ماسک و دستکش در فضای عمومی بپرهزیند و حتما آن ها را در سطل زباله در بسته بیندازند.