نشست هم‌اندیشی برگزاری ویژه‌برنامه‌های ماه مبارک رمضان۹۹ برگزار شد

صبح روز سوم اردیبهشت ماه جلسه هم اندیشی ماه مبارک رمضان در سال ۹۹ با حضور رئیس سازمان، مسئولین فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و روابط عمومی این سازمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس،الیاس محسنی در این نشست ابراز کرد: ماه مبارک رمضان فرصتی برای شب‌زنده‌داری، دعا و نیایش برای رسیدن به محبوب و فرصتی برای مناجات، نیایش با خداوند منان و فرصتی برای بخشیدن و بخشیده شدن است.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس افزود: با توجه به وضعیت موجود و شیوع ویروس کرونا در ماه مبارک رمضان امسال برنامه‌های قرآنی و دیگر برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی از طریق فضاهای مجازی  برگزار گردد.

در ادامه معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس ابراز کرد: فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی موضوع بسیار مهمی هستند که با توجه به شیوع ویروس کرونا امسال امیدواریم بنتوانیم در فضاهای مجازی ویژه برنامه های قرآنی ، فرهنگی و … را برگزار کنیم.

علیرضا مدرس افزود: با توجه به در پیش بودن ماه مبارک رمضان و بسته بودن مساجد و فضاهای  فرهنگی شهر بتوانیم از فضاهای مجازی بهره کافی را در خصوص برگزاری ویژه‌برنامه‌های مختلف در ماه مبارک رمضان ببریم.

معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس نیز در این نشست خاطرنشان کرد: برنامه‌های ورزشی این سازمان نیز  از طریق فضاهای مجازی  در ایام ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود

گفتنی است دیگر حاضرین در این نشست نیز به ارائه برنامه‌های و پیشنهادات خود برای ایام ماه مبارک رمضان پرداختند.