آزادسازی خرمشهر تاریخ پرافتخار و بلند مقاومت این ملت را روایت می کند

پیام تبریک رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس  به مناسبت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر

 به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس :الیاس محسنی طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان را به عموم مردم ولایتمدار شهر بندرعباس به ویژه خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران تبریک گفت.

سوم خرداد، یادآور دلاور مردی و ایثار شهیدان ، استقامت و پایداری ملت ایران ، شجاعت و شهامت فرماندهان و از خودگذشتگی رزمندگان اسلام و اوج خداباوری و خلوص امام شهیدان امام خمینی (ره) است که فرمود: “خرمشهر را خدا آزاد کرد ”

آزادسازی خرمشهر تاریخ پرافتخار و بلند مقاومت ملتی را روایت می کند که بی منت و بی ادعا، با روحیه جهادی و شهادت طلبی تا پای جان در میدان نبرد جنگید تا امنیت، آرامش و پیروزی را برای ایران اسلامی به ارمغان آورد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدای گرانقدر، این مناسبت سترگ، خاطره انگیز و غرور آفرین را به ملت بزرگ ایران و مردم شریف شهر بندرعباس  به ویژه رزمندگان، جانبازان آزادگان سرافراز و خانواده معظم شهدا بویژه خانواده های شهدای فتح خرمشهر تبریک عرض می نمایم.

توفیق روزافزون همه ملت ایران را در پاسداری از آموزه های این حماسه بزرگ و حفظ آرمان های حضرت امام خمینی (ره) و شهدای عزیز از پروردگار متعال خواستارم.