عملکرد دونده هرمزگانی در سال حماسه سیاسی ، قابل ستایش است

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس با قدردانی از “حسن زارعی” دونده هرمزگانی مسیر ۱۳۰۰ کیلومتری بندرعباس تا مرقد حضرت امام (ره) ، عملکرد او را در سال حماسه سیاسی و اقتصادی ، قابل ستایش دانست و بر الگو گرفتن دیگر ورزشکاران از این گونه حرکت ها تأکید کرد .

“معظمی گودرزی” گفت : ابتکار این دونده بسیجی ، در زنده نگه داشتن یاد و خاطره بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ، بسیار ارزنده است و تحمل سختی این مسافرت طولانی ، نشان از عشق و ارادت عمیق جوانان خطه نیلگون خلیج فارس و پاسداران تنگه هرمز به حضرت امام (ره) است .

وی افزود : قطعاً ارزش این اقدام ورزشی ، فرهنگی و سیاسی آقای زارعی با پول و امکانات مادی ، قابل ارزیابی نیست و این حرکت می تواند برای دیگر جوانان و ورزشکاران ، بعنوان الگو مطرح شود .

وی ادامه داد : به رغم ادعاهای دشمنی ، مبنی بر فاصله گرفتن جوانان از ارزش های والای انقلاب شکوهمند اسلامی و اندیشه های حضرت امام (ره) اقدام ارزشمند این جوان هرمزگانی ، خط بطلان بر همه ادعاهای پوچ و فریبنده دشمن بود . مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس با تأکید بر حمایت از اینگونه فعالیت های ورزشی و حماسی ، تصریح کرد : این سازمان ، خود را موظف به حمایت و پشتیبانی از ابتکارات ، خلاقیت ها و فعالیتهای ماندگار فرهنگی ، هنری ، ورزشی و اجتماعی می داند .

“حسن زارعی” چهاردهم اردیبهشت ماه از بندرعباس ، دویدن به سوی حرم مطهر حضرت امام (ره) را با هدف بیعت با آرمان های امام و رهبری ، آغاز کرد و با پیمودن مسیر ۱۳۰۰ کیلومتر ، ۱۴ خرداد ، سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) در مرقد امام خواهد بود