مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس خبرداد: انتشار نرم افزار چند رسانه ای “روز بصیرت” جهت شناخت فرد اصلح در انتخابات ریاست جمهوری

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: در راستای فراهم کردن زمینه لازم جهت آگاهی هر چه بیشتر آحاد مختلف جامعه در شناخت فرد اصلح برای تصاحب قوه مجریه اقدام به تهیه و انتشار نرام افزار چند رسانه ای “روز بصیرت” کرده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، معظمی گودرزی افزود: موضوع انتخابات و حضور پرشور مردم در این رویداد مهم سال ۹۲ که به فرمایش مقام معظم رهبری به نام ” حماسه سیاسی” بر آن تأکید شده است، بحث مهمی است که باید در راستای تحقق آن به شناخت جامعه از ضرورت آن، تلاش کرد.

وی با بیان اینکه باید برای رسیدن به دستیابی به شاخص های مهم فرد اصلح فرمایشات امام راحل و مقام معظم رهبری را به عنوان مسیر فکریمان قرار دهیم، تصریح کرد: یکی از ابزارهای مهم در راستای فرهنگ سازی و تأکید بیشتر بر سخنان بزرگان انقلاب و نظام جمهوری اسلامی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

معظمی گودرزی اضافه کرد: به همین دلیل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس با انتشار نرم افزار “روز بصیرت” به نکات کلیدی مورد تأکید معمار کبیر انقلالب اسلامی و مقام معظم رهبری و پی بردن به شاخص های اساسی و مهم کاندید اصلح پرداخته است.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس در پایان گفت: شاخص های انتخاب از نگاه امام خمینی (ره)، پنج نکته کلیدی انتخابات در سخنان آغاز سال ۹۲ مقام معظم رهبری، سبک زندگی انتخاباتی ،به کی رای بدم ؟و مرور ده دوره گذشته انتخابات ریاست جمهوری از مهمترین شاخص های در نظر گرفته شده در این نرم افزار می باشد.