مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس: حضور مردم در انتخابات نشان دهنده تبلور گفتمان آحاد ملت سترگ ایران اسلامی است

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: انتخابات ۲۴ خرداد فرصتی است که مردم و به خصوص رأی اولی ها مشارکتی سازنده در تعیین سرنوشت کشور خود داشته باشند و به کاندیدایی رأی می دهند که اصلح باشد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، معظمی گودرزی افزود: مردم ایران با حضور در پای صندوق های رأی گیری در ۲۴ خرداد، ‌ما هنر و شجاعت خود را باید در مقابله با دشمن و ترفندهای استکبار جهانی نشان می دهند.

وی تاکید کرد:‌ دشمن می‌خواهد با تحریم انتخابات و بی رونق کردن صندوق‌های رای، تهدید را علیه مردم و انقلاب عملیاتی کند، لذا حضور در انتخابات و پای صندوق‌های رای مصون سازی امنیت و نظام سیاسی کشور است.

معظمی گودرزی با بیان اینکه با وجود تحریم‌های گوناگون و تلاش مستکبران عالم برای متوقف‌کردن فعالیت صلح‌آمیز هسته‌یی جمهوری اسلامی ایران و تهدیدهای نظامی غرب و رژیم ناچیز صهیونیستی ملت ایران بار دیگر با آرمان های امام راحل، مقام معظم رهبری و نظام جمهوری اسلامی پیمان مجددی می بندند، اظهار کرد: صحنه انتخابات ملت ایران یکی دیگر از مسیرهای سرنوشت‌ساز حال حاضر ایران و جهان است که مردم همیشه در صحنه و فهیم ایران اسلامی در راستای تداوم مسیر رشد و بالندگی، با حضور میلیونی خود می‌توانند هرگونه توطئه خناسان زمان را خنثی سازند.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس تصریح کرد: شرکت مقتدرانه و عزتمندانه در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره شورای اسلامی شهر و حضور حداکثری و آگاهانه پای صندوق‌های رای در ۲۴ خرداد، نشان دهنده تبلور گفتمان آحاد ملت سترگ ایران اسلامی در پاسداری از ارزش‌های گران‌سنگ نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی با بیان اینکه این دوره از انتخابات به فضل خدا، شاهد میزان بالاتری از مشارکت مردم خواهیم بود، افزودانتخابات ۲۴ خرداد فرصتی است که مردم و به خصوص رأی اولی ها مشارکتی سازنده در تعیین سرنوشت کشور خود داشته باشند و به کاندیدایی رأی دهند که اصلح باشد.

معظمی گودرزی با بیان اینکه قدرت جمهوری اسلامی ایران در دل‌های بصیر قشرهای مختلف ملت ایران شکل می‌گیرد، اظهار کرد: با مشارکت حداکثری مردم در انتخابات و حضور در صحنه، انقلاب، قدرت خود را تأمین و به حرکت خود در مسیر تعالی و پیشرفت کشور ادامه می‌دهد؛ این ملت و نظام مقدس به منبع بزرگ الهی متصل بوده که آنرا به سمت وسوی حقیقت‌خواهی و عدالت‌خواهی سوق می‌دهد.

وی افزود: حق است، از این جهت که تک‌تک آحاد مردم باید بتوانند به طور مساوی در سرنوشت کشور دخیل باشند، چرا که در نظام مردم سالاری دینی مدیر اجرایی کشور با رای مستقیم مردم انتخاب می‌شود.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس در پایان گفت: انتخابات از جهتی هم تکلیف است، زیرا رابطه عقلی و منطقی می‌گوید دفع ضرر محتمل واجب و اگر ضرر احتمالی دفعش واجب باشد ضرر یقینی دفعش واجب‌تر است.