مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس خبرداد: برگزاری جشن “بزرگ آخرین امید” در اعیاد شعبانیه

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس از برگزاری “جشن بزرگ آخرین امید” به مناسبت فرار رسیدن اعیاد نیمه شعبان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، معظمی گودرزی افزود: باید جوانان کشورمان را بیشتر و عمیق‌تر با امام زمان (عج) آشنا کنیم و محقق شدن این امر با همکاری مبلغان و رسانه‌ها امکان‌پذیر است.

وی با بیان اینکه دشمنان به دنبال مخدوش کردن چهره مسلمانان و اولیای الهی هستند، افزود: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی، در کشور ما حکومت مبتنی بر دین استقرار یافته است، بنابراین باید برای تربیت دینی و مانوس شدن اقشار مختلف جامعه به ویژه جوانان با اولیای الهی گام برداریم.

این مقام مسئول با بیان اینکه در جشن بزرگ آخرین امید ایستگاه ورزشی و نقاشی ویژه کودکان در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: از اول تا سوم تیرماه این جشن در شهر بندرعباس در ساعت ۲۰:۳۰ برگزار می شود که به ترتیب در روز اول تیرماه مجموعه ورزشی سید الشهدا(ع) واقع در کوی ملت، دوم تیرماه بوستان غدیر، سوم تیرماه پارک بانوان ویژه بانوان و زمین ورزشی آیت الله غفاری میزبان تمامی علاقه مندان خواهد بود.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس در پایان با تقدیر از همکاری استانداری هرمزگان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود در برگزاری “جشن بزرگ آخرین امی”د، خاطرنشان کرد: امیدوارم از این دست برنامه ها با توجه به پیش بینی های صورت گرفته تا پایان سال تداوم داشته و سبب افزایش شادابی و نشاط معنوی در جامعه شود.