سلسله جشن های غدیر برگزار شد؛ مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس: غدیر نه یک برکه که اقیانوسی سرشار از باران رحمت ولایت است

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس به مناسبت فرا رسیدن عید غدیرخم اقدام به برگزاری سلسله جشن های غدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، سلسله جشن های غدیر توسط سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان در سه شب در کوی ملت، بوستان غدیر و پارک شهید کاشانی بندرعباس از ساعت ۱۹ الی ۲۱ شب با اجرای برنامه های هنری مختلف برگزار شد.

حضور خوانندگان کشوری و استانی، اجرای برنامه های طنز، برگزاری مسابقه، مولودی خوانی و نورافشانی از جمله برنامه هایی بود که طی این سه شب در بندرعباس به اجرا در آمد.

معظمی گودرزی(مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس) در مراسم آغازین سلسله جشن های غدیر، گفت: عید آل محمد(ص) فرصت نابی برای رهروان طریقت است تا با تمسک به حبل المتین امامت، بیعت و میثاق مجددی را با ولی فقیه عصر خویش داشته باشند.

وی با بیان اینکه میثاق مجدد با ولایت موجبات تداوم و استمرار جریان رسالت و نبوت را فراهم می کند، اظهار کرد: غدیر نه یک برکه که اقیانوسی سرشار از باران رحمت ولایت است که تا ابد حق باوران ولایتمدار و تشنگان معرفت الله را سیراب می سازد.

معظمی گودرزی تصریح کرد: عید غدیر خم از بزرگترین اعیاد مذهبی است که هر سال فروزان تر از سالهای قبل از راه می رسد و شور، شوق و شادمانی را بر دلهای مالامال از عشق و محبت به اهل بیت(س) جاری می سازد؛ عید امامت و ولایت که شیعیان جهان به شکرانه اکمال دین و اتمام نعمت، حلول آن را جشن و سرور می گیرند.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس تصریح کرد: غدیر بهار ولایت، موسم بیعت پرشور و اعلان وصایت و شاخص و معیار ابدی برای تعیین تکلیف امت اسلامی در مساله مهم هدایت و حکومت است؛ روز بزرگ و حساس ترین مقطع تاریخ اسلام که پیامبر اکرم(ص) با دستور الهی ماموریت ابلاغ رسمی رسالت را به سرانجام رساند.

معظمی گودرزی در پایان از همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان در برگزاری این برنامه ها،تقدیر کرد.