مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس: ۹ دی تجلی عظمت، شجاعت و پایداری ملت ایران است/حماسه ۹ دی فضای غبارآلود فتنه را کنار زد

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: یوم‌الله نهم دی نقطه عطف جدیدی در بیعت امت اسلامی با ولی فقیه عادل و فرزانه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، معظمی ‌گودرزی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه نهم دی ماه تجلی عظمت، شجاعت و پایداری ملت ایران است، افزود: ملت ایران در جریان فتنه سال ۱۳۸۸ با بیداری،‌ هوشیاری و حضور به موقع خود تمام نقشه‌های دشمنان را نقش برآب کردند و ثابت کردند که در هر زمان و مکانی اگر کسی بخواهد به اعتقادات دینی و آرمان‌های الهی انقلاب بزرگ اسلامی ایران اهانت کند، ساکت نمی‌مانند و با عزم راسخ در مقابل توطئه‌های دشمن دست نشانده و فریب خورده می‌ایستند.

وی با تاکید بر افزایش بصریت در بین جوانان تصریح کرد: جوانان به عنوان آیند‌ه‌سازان ایران اسلامی وظیفه دارند با هوشیاری و بیداری کامل و احساس مسئولیت شرایط کشور و جهان را بشناسند و با عمل به موقع و آگاهانه در مسائل مختلف توطئه دشمن را خنثی کردند.

معظمی گودرزی اظهار کرد: ۲۵ سال سکوت حضرت علی (ع) و شهادت ایشان در محراب نشانه ضعف فکری و عدم بصیرت و آگاهی مردم بود و به طور قطع اگر مردم در زمان امام حسین (ع) از ‌بصیرت،‌ آگاهی و هوشیاری برخوردار بودند حادثه عاشورا رخ نمی‌داد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: طی ۳۵ سال که از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران می‌گذرد مردم ثابت کردند همواره پشتیبان ولایت فقیه هستند و در جریان فتنه ۸۸ که با پشتیبانی و حمایت همه دشمنان به ویژه سران آمریکا و اسرائیل رخ داد، توانستند به یاری خداوند متعال و کاملأ خودجوش حادثه‌ ماندگار ۹ دی را رقم بزنند و بلندتر از همیشه اهداف و اصول و آرمان های انقلالب اسلامی ایران را فریاد بزنند.

معظمی گودرزی در پایان  با بیان اینکه نهم دی ماه تجلی وحدت مردم در حمایت از ارزش‌های دینی و تجدید بیعت با ولایت فقیه بود، خاطرنشان کرد: عبرت‌آموزی از این حادثه عظیم برای همیشه در تاریخ ثبت شده و به عنوان الگویی برای نسل های آینده به یادگار می ماند.