سنجری:خود را به جمع مدعیان می رسانیم

سنجری سرمربی تیم فوتبال شهرداری بندرعباس

سرمربی تیم فوتبال شهرداری بندرعباس گفت: رفته رفته خود را به جمع مدعیان گروه اضافه می کنیم.

احمد سنجری  افزود: دیدار حساب شده و تاکتیکی را از تیم شهرداری بندرعباس شاهد بودیم که توانستیم با ارائه یک بازی متفکرانه و تمرکز بر روی ضد حملات به برتری دست یابیم.

وی با بیان اینکه به سه امتیاز این دیدار نیاز مبرم داشتیم، اظهار کرد: در طول ۹۰ دقیقه با بستن راه های نفوذ تیم گیتی پسند از جناحین و ارائه ضدحملات سرعتی توانستیم خط دفاع حریف را آزار دهیم و بر روی کارهای تمرین شده به گل برسیم.

سنجری با اشاره به اینکه این پیروزی آغازی برای حضور تیم شهرداری بندرعباس در جمع مدعیان گروه الف مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور است، تصریح کرد: امیدوارم در دیدارهای آتی بتوانیم روند کنونی را ادامه دهیم و همچنان دل هواداران را شاد کنیم.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری بندرعباس با اشاره به اینکه رفته رفته هماهنگی بازیکنان بالاتر می رود، خاطرنشان کرد: امیدواریم در استراحت هفته آینده با برگزاری اردو در تهران نقایص خود را بکاهیم و با تیمی آماده به مصاف الوند همدان برویم.

سنجری در پایان در خصوص برطرف شدن مشکل سامان صفا نیز گفت: صفا از دروازه بان های برجسته فوتبال کشورمان است که روی نیمکت حضور داشت و به دلیل نمایش های خوب مرادی در حال حاضر جایی در ترکیب ثابت ندارد.