مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس: جشنهای ” نبی و وصی مهر” در بندرعباس برگزار می شود

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس بمناسبت فرارسیدن میلاد مسعود نبی مکرم و حضرت رسول اکرم (ص) ، روز اخلاق و مهرورزی و نیز میلاد خجسته ی حضرت امام جعفر صادق (ع) موسس مذهب جعفری گفت : این سازمان در آغاز هفته وحدت سلسله جشنهایی با مضمون ” نبی و وصی مهر ” در شهر بندرعباس برگزار می کند .

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ؛ “معظمی گودرزی” با اعلام این خبر افزود : جشنهای “نبی و وصی مهر” در روزهای ۲۶ الی ۲۸ دیماه جاری از ساعت ۱۹ برگزار خواهد شد .

وی در ادامه ضمن دعوت از همشهریان گرامی خاطرنشان کرد : برگزاری این جشنها پنج شنبه هفته جاری در مجموعه ورزشی سیدالشهدا واقع در کوی ملت ، کوچه ملت ۳۱ و جمعه هفته جاری در بوستان شهید کاشانی (پارک سنگی) واقع درکمربندی انتهای خیابان شهید عوض پورو شنبه هفته آینده دربوستان غدیر زیرپرچم انجام می شود .

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس در پایان گفت : پیامبر اسلام (ص) خود عامل وحدت و یکپارچگی در جهان اسلام بوده اند و مسلمانان امروز هم باید با الگوگیری از آن حضرت وحدت بین شیعه و سنی را حفظ کنند تا دشمنان نتوانند در بین آنان تفرقه ایجاد کنند و به اهداف شوم خود برسند .