مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس: با هدف توسعه ورزش همگانی از همایش پیاده روی خبر داد

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ، در راستای توسعه هر چه بیشتر ورزشهای همگانی در شهر بندرعباس ، همایش خانوادگی پیاده رویی برگزار می شود.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس با اعلام خبر فوق گفت : همایش خانوادگی پیاده روی در ۲۷ دیماه جاری از مکان پشت فرمانداری (حوضچه قایقرانی ) تا پارک غدیر و در ساعت ۷ صبح برگزار خواهد شد  .

معظمی گودرزی ، با بیان اینکه رشد و توسعه حمل و نقل شهری و زندگی ماشینی در عصر کنونی سرعت ابتلا به بیماری‌ها را نیز افزایش داده افزود : با وجود این مشکلات نقش ورزش در سلامت جامعه بسیار مهم و ضروری است که باید برای این موضوع برنامه‌ریزی شود تا ورزش برای عموم مردم فرهنگسازی و استقبال حداکثری مردم از ورزش را شاهد باشیم.

به گفته وی حرکت به سوی شهری شاداب و با نشاط با توسعه ورزش همگانی امکان پذیر است پس بایستی با جدیت کار و تلاش کنیم تا این مهم محقق شود.

وی در ادامه با توجه به اینکه مردم باید به ورزش کردن ترغیب شوند و قبل از ورزش قهرمانی بحث توسعه ورزش همگانی در اولویت قرار بگیرد اظهار داشت : جشنواره فرهنگی ورزشی محلات با رویکرد محله محوری در بهمن ماه سالجاری در محلات شهر بندرعباس برگزار می شود.