به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس جشنهای نبی و وصی مهر در هفته وحدت به اتمام رسید

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ، جشنهای نبی و وصی مهر با حضور “عباس امینی زاده ” شهردار بندرعباس ، ” معظمی گودرزی ” مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس و جمع کثیری از شهروندان در مجموعه ورزشی سیدالشهدا ، بوستان شهید کاشانی (پارک سنگی) و بوستان غدیر برگزار شد .

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ، محوریت سلسه جشنهای ” نبی و وصی مهر ” در شهر بندرعباس را گرامیداشت هفته وحدت و ارتقاء فرهنگ شهروندی دانست و افزود : بمناسبت گرامیداشت فرارسیدن میلاد مسعود نبی مکرم حضرت رسول اکرم (ص) ، روز اخلاق و مهرورزی و نیز میلاد خجسته ی حضرت امام جعفر صادق (ع) موسس مذهب جعفری جشنهای نبی و وصی مهر در ۳ مکان مجزا و روزهای متفاوت برگزار شد که عمده مباحث ارتقاء فرهنگ شهروندی نیز در غالب های سرود، تئاتر و گفتگوهای مجری با شهروندان عنوان شد .

معظمی گودرزی در بخشی از سخنانش با بیان اینکه کانون فرهنگی هنری مساجد بهترین بازوی مشورتی است ، اظهار داشت : سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس در تمامی مناسبتها و علی الخصوص فضاسازی تبلیغاتی شهری از ظرفیت کانون فرهنگی هنری مساجد بهره گرفته است .

به گفته وی ، پیامبر اکرم(ص) پایگاه دین اسلام را مساجد معرفی کرده است لذا هر حرکت انقلابی و فرهنگی بایستی از مساجد و در مساجد آغاز گردد .

وی تصریح داشت : بهترین نماد وحدت در استان هرمزگان ازدواج های شیعه و سنی به دور از هیچ گونه اختلافی می باشد که این خود نشان دهنده وحدت و همبستگی شیعه و سنی است .