با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس و هیئت رزمندگان؛ جشن “میلاد مادر بهشت ” برگزار می شود

baner 5x3مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس از برگزاری جشنها و برنامه های متنوع بمناسبت ولادت فرخنده حضرت فاطمه ( س ) با عنوان ” میلاد مادر بهشت ” خبرداد .

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ، معظمی گودرزی در این باره گفت : جشن میلاد مادر بهشت شنبه هفته جاری در مکان بوستان غدیر در ساعت ۲۰ برگزار می شود .

وی در ادامه اظهار داشت : این جشن طبق رسوم سالهای گذشته همراه با برنامه های شاد و متنوع ، ایستگاه کودکانه و اهدای جوایز به نام های فاطمه می باشد .

وی با اشاره به شخصیت پر برکت حضرت فاطمه زهرا(س)، گفت: بررسی پیرامون زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) و تحلیل شخصیت این بزرگوار به ما نشان می دهد که نقش و مقام مادری و نقش بانوان در خانواده و جامعه بسیار با اهمیت است، لذا گرامیداشت روز میلاد این بانوی بزرگوار، در واقع تلاشی در جهت افزایش آگاهی‏های جامعه نسبت به نقش های چندگانه، موثر و پویای زنان در خانواده و جامعه و در راستای تکریم مقام زن و مادر است.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس با بیان اینکه حضرت فاطمه (س) تمام ابعاد یک انسان کامل را دارا می باشد، تصریح کرد: امیدوارم تمام فعالیت هایمان با الگو قرار دادن ایشان باشد و مورد رضای باری تعالی قرار گیرد.

معظمی گودرزی با اشاره به توصیه های رهبر معظم انقلاب اسلامی به بانوان مسلمان در دیدار شرکت کنندگان در اجلاس زنان و بیداری افزود : اگر شما بانوی نخبه ی اسلامی تلاش کنید هویت اسلامی را به زن مسلمان برگردانید بزرگترین خدمت را به امت اسلامی و عزت و کرامت اسلامی کردید.

وی در پایان برجسته کردن نقش زن از دیدگاه اسلام ، هوشیار بودن در برابر توطئه آمریکا و صهیونیسم ، حضور  همراه با ایمان و انگیزه در صفوف مقدم انقلاب را از دیگر توصیه های مقام معظم رهبری عنوان داشت و خاطرنشان ساخت : آنچه که بر همگان واضح و مبرهن می باشد این است که با اطاعت از فرامین رهبری بایستی ظرفیتی در خودمان بوجود بیاوریم تا افراد موثر و تحول آفرینی همچون حضرت فاطمه (س) باشیم .

شایان ذکر است ؛ پیروان عترت واحد خواهران هیات رزمندگان اسلام هرمزگان نیز در این جشن همکاری موثری دارند