مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس: به دنبال حضور موفق در لیگ تیراندازی با کمان با تکیه بر نیروهای بومی هستیم

IMG_2963 IMG_3027

جلسه معارفه تیم تیراندازی با کمان شهرداری بندرعباس جهت حضور در مسابقات لیگ برتر کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، در این نشست مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس با بیان اینکه از اینکه شورای شهر بندرعباس با نگاهی درست رأی مثبت به تیمداری شهرداری در رشته تیراندازی با کمان دادند، اظهار کرد: شهرداری بندرعباس با سابقه درخشان در ورزش کشور توانسته است خود را به عنوان یک برند معتبر معرفی کند.

محمد مهدی جهانبخش تیمداری شهرداری بندرعباس در رشته های تکواندو، کاراته، ووشو، بسکتبال، والیبال، فوتبال، فوتبال ساحلی و در حال حاضر تیراندازی با کمان را نشان از توجه به ورزش دانست و عنوان کرد: شاید در سال های گذشته نگاه به رده های پایه نیز کمرنگ بوده و استعدادیابی چندان در دستور کار نبوده است اما در فصل جاری به دنبال بها به نیروهای بومی و توجه به مقوله مهم استعدادیابی از مرحله شناسایی تا پرورش است.

وی اظهار کرد: شهرداری بندرعباس در فصل جاری تقویم ورزشی خود در چهار مقوله ورزش قهرمانی، ورزش شهروندی، ورزش حرفه ای و آموزش ورود می کند و در هر حوزه با استفاده از متخصصین و نخبگان استان به شکل علمی و با دانش روز سعی در شکوفا کردن استعدادها دارد.

جهانبخش با اشاره به اینکه تیراندازی با کمان در استان هرمزگان نیز در سال های گذشته شاهد حضور ملی پوشانی افتخار آفرین بوده است، تصریح کرد: این رشته جای کار بسیاری دارد و با وجود استعدادهای مناسبی که داریم به طور حتم می توانیم در سال های آتی حرف های زیادی برای گفتن داشته باشیم.

IMG_2955

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس با بیان اینکه با مشارکت هیئت تیراندازی با کمان قصد راه اندازی سه پایگاه استعدادیابی در شهر بندرعباس را داریم، خاطرنشان کرد: با توجه به تأکید دین مبین اسلام به ورزش تیراندازی باید به بیش از پیش به این ورزش بها دهیم و امیدواریم با تکیه بر نیروهای بومی در فصل جاری مسابقات لیگ برتر تیراندازی کشور بتوانیم حضور موفقی داشته باشیم هرچند در نخستین تجربه انتظار کسب مقام نداریم.

وی در پایان حامد رضوانی را به عنوان مدیر تیم تیراندازی با کمان شهرداری بندرعباس معرفی و اضافه کرد: رضوانی از نیروهای باتجربه در بحث تیراندازی با کمان است که هم ارتباط مناسبی با هیئت دارد و هم از نیروهای باتجربه شهرداری بندرعباس است که این مهم ما را واداشت تا از این فرد توانمند در رأس تیم تیراندازی با کمان شهرداری بندرعباس اتفاده کنیم.

لازم به ذکر است، تیم شهرداری بندرعباس به سرمربیگری مصطفی امیدی در سه رشته ریکرو آقایان و بانوان و کامپوند بانوان از یازده مرداد در لیگ برتر تیراندازی با کمان شرکت می کند.

IMG_3057