با حضور مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی بندرعباس؛ بهره‌برداری از زمین ورزشی محله‌ای نخل‌پیرمرد

اهالی محله‌ نخل پیرمرد بندرعباس با شرکت در مراسم افتتاح زمین ورزشی محله‌ای، به طور ویژه از مسئولان برای ایجاد این مکان ورزشی تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، همزمان با عید فطر مردم محله نخل پیرمرد دست به کار جالبی زدند. آنها ماه‌ها پیش از شهرداری درخواست یک زمین ورزشی کوچک در محله خود را کرده بودند.

بعد از اینکه زمین ورزشی ساخته شد مردم محله به طور خودجوش، مسئولان را دعوت و با اهدای لوح تقدیر از آن‌ها تشکر کردند.

JOZ_3391

در این مراسم که با حضور احمد مرادی فرماندار بندرعباس برگزار شد، محمد حمزوی که به نمایندگی از مردم به روی صحنه رفته بود گفت: چنین رسمی هیچ وقت نبوده اما ما می‌خواستیم به مسئولان بگوییم که کارهای خوب شما از چشم ما پنهان نمی‌ماند و ما به آن‌ها کم توجه نیستیم.

مسئولین شرکت‌کننده در این جشن احمد مرادی فرماندار، عباس امینی‌زاده شهردار، محمد مهدی جهانبخش مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، راحله ملایی رئیس شورای شهر و چند عضو دیگر شورای اسلامی شهر بندرعباس از جمله این مدعوین بودند.

در این مراسم که با اجرای موسیقی و نمایش و حرکات رزمی هنرمندان خود محله نخل پیرمرد همراه بود مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی هم از هنرمندان و ورزشکاران نامی آن محله با اهدای لوح سپاس تقدیر کرد.

در پایان مراسم زمین ورزشی توسط راحله ملایی رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس افتتاح شد.