لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان قرعه کشی شد

31361

سرپرست تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس: برای تکرار قهرمانی نیازمند حمایت هواداران و مسئولان هستیم

فصل جدید رقابتهای لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان باشگاه های کشور قرعه کشی شد که تیم شهرداری بندرعباس در گروه ب با حریفان خود رقابت خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فهرنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، بر این اساس در گروه ب تیم شهرداری بندرعباس با تیم های حرم گناوه بوشهر، شهرداری هشتگرد و کوثر چهارمحال و بختیاری همگروه شد.

در گروه الف نیز تیم های آرسن میناسیان گیلان، تیران اصفهان،فارسان چهارمحال و بختیاری، خزرپوشان مازندران و هیئت کرمان با هم رقابت می کنند.

مرحله گروهی این پیکارها بصورت متمرکز در دو استان برگزار می شود که تیم ها تا فردا فرصت دارند برای کسب میزبانی اعلام آمادگی کنند. تاریخ شروع مسابقات نیز بعد از تعیین میزبان اعلام می شود

در همین خصوص سرپرست تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس در موردآمادگی تیمش گفت : تمرینات بدنسازی زیر نظر خانم معماری آغاز شده است و کار تاکتیکی را سپری می کنیم.

شهربانو کمالیان بیان کرد: مدیرعامل سازمان فرهنگی  ورزشی  مشکلات گذشته تیم را حل کرده است و فکر می کنیم در این فصل راحت تر بتوانیم به مسابقات بپردازیم و حاشیه و دغدغه کمتری  داشته باشیم .

وی در خصوص جذب بازیکن جدید هم گفت: موفق شده ایم دو بازیکن بومی که خارج از استان بازی می کردند جذب کنیم ولی متاسفانه سه بازیکن خوب خود را از دست داده ایم.

سرپرست تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: قهرمان فصل گذشته ایم و برای تکرار این قهرمانی نیازمند حمایت هواداران و مسئولان هستیم  و از تمامی کسانی که  می توانند تیم را کمک کنند می خواهیم در کنار ما باشند.