پیام مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس به هفتمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس

IMG_3027

همانطور که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در پیامی تأکید داشتند “همه آحاد مردم باید ورزش را جدی بگیرند و آن را برای سلامتی خود یک ضرورت و کار لازم به حساب بیاورند. زیرا جامعه ورزشکار، جامعه ای پر تلاش، با نشاط و زنده خواهد بود و جامعه ما امروز به این طراوت و نشاط نیازمند است.” باید این موضوع به عنوان یک خط مشی در دستور کار تمامی مدیران قرار گیرد تا با اهمیت دادن به ورزش سعی در ترویج روحیه نشاط و شادابی در جامعه داشته باشند.

خوشبختانه در سالجاری هفتمین دوره از برگزاری المپیاد فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس در راستای ارتقای سلامت کارکنان این حوزه در خدمات‌رسانی شهری در بالاترین سطح فنی خود برگزار شد که هدف از برگزاری این المپیاد ایجاد نشاط و تحرک میان کارکنان، همچنین دعوت و تشویق به انجام فعالیت‌های جسمی بود زیرا ورزش، عامل اساسی در سلامت افراد و جوامع انسانی است و باعث توسعه مهارت‌های زندگی، دوستی، نزدیکی افراد و ترویج روحیه گذشت و جوانمردی می‌شود.

در پایان با تقدیر از تمامی عوامل برگزاری و شرکت کنندگان در این مسابقات، باید بدانیم که توسعه و تعمیم ورزش کارمندی بر فضای خدمات‌رسانی بهتر تأثیرگذار است چراکه ورزش به عنوان یکی از رویکردهای مهم اجتماعی در ایجاد نشاط و شادابی به شمار می‌رود و در بخش کارکنان نیز باید با ترویج برنامه‌های ورزشی، فضایی را در کار فراهم کنیم که خدمات‌رسانی به شهروندان با روحیه و برخورد مناسب‌تری صورت بگیرد. امیدوارم در سایه سار امن الهی شاهد شهری سلامت در سایه ورزش و تندرستی باشیم.

محمد مهدی جهانبخش

مدیرعامل سازمان فرهنیگ روزشی شهرداری بندرعباس