برگزیدگان هفتمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس معرفی شدند:
مقام های اول تا سوم مسابقه آمادگی جسمانی بانوان
۱- مقام اول : خانم معصومه میرزاخواه – سازمان بازیافت و مدیریت پسماند
۲- مقام دوم : خانم سیده منا دستوم – شهرداری منطقه دو
۳- خانم معصومه حسینی پور – شهرداری منطقه دو
مقام های اول تا سوم مسابقه شطرنج آقایان
۱- مقام اول : آقای عامری – سازمان آتش نشانی
۲- مقام دوم : آقای داوود میری – سازمان فرهنگی ورزشی
۳- مقام سوم : آقای علی صادقی – سازمان خدمات موتوری
مقام های اول تا سوم مسابقه دارت آقایان
۱- مقام اول : آقای مجتبی سارونه – تخلفات شهری
۲- مقام دوم : آقای حسین شریفی – سازمان تاکسیرانی
۳- مقام سوم : هادی بلالی پور – سازمان آتش نشانی
مقام های اول تا سوم مسابقه دارت بانوان
۱- مقام اول : خانم معصومه پرکم – شهرداری منطقه دو
۲- مقام دوم : خانم سپیده پارسا – سازمان فرهنگی ورزشی
۳- مقام سوم : خانم سیده منا دستوم – شهرداری منطقه دو
مقام های اول تا سوم مسابقه تنیس روی میز آقایان
۱- مقام اول : آقای مطهر اشرفی – شهرداری منطقه دو
۲- مقام دوم : آقای علی نجفی – سازمان آتش نشانی
۳- مقام سوم : آقای مهدی جنکا – سازمان عمران
مقام های اول تا سوم مسابقه فوتبالدستی آقایان
۱- منطقه ۱ : آقای کاظم برخورداری – محمدجواد فضلی پور
۲- تخلفات : آقای میلاد کریمی – آقای اسماعیل رضایی
۳- آتش نشانی : آقای مسیح رحیمی – آقای محسن دهقانی
مقام های اول تا سوم مسابقه فوتبال رایانه ای
۱- مقام اول : آقای علیرضا دبیده – سازمان فرهنگی ورزشی
۲- مقام دوم : آقای قریشی – شهرداری مرکزی
۳- مقام سوم : آقای سجاد دبیده – سازمان فرهنگی ورزشی
مقام های اول تا سوم مسابقه دو و میدانی آقایان ماده ۱۰۰ متر
۱- مقام اول ماده ۱۰۰ متر : آقای هادی بلالی پور – سازمان آتش نشانی
۲- مقام دوم ماده ۱۰۰ متر : آقای علی کمالی – شهرداری منطقه یک
۳- مقام سوم ماده ۱۰۰ متر : آقای اصغر ذاکری – شهرداری مرکزی
گزارش مسابقه دو و میدانی ماده ۱۵۰۰ متر
۱- مقام اول : آقای علی کمالی – منطقه یک
۲- مقام دوم : آقای عبدالمجید آهن جان – سازمان آتش نشانی
۳- مقام سوم : آقای محمدرضا لطفی – شهرداری منطقه ۲
مقام های اول و دوم مسابقه طناب کشی
۱- مقام اول : سازمان آتش نشانی ، غلامرضا بهمن زاده- کاظم نعیمی- امید رنجبری- لوای کیانی- غلامحسین اعتمادی- علی امام دادی- مهرداد بخت- احمد فیروزی
۲- مقام دوم : شهرداری منطقه ۲ ، امین امیری- رضا ارجمندی- مصطفی درویشی- امین عبدالهی- محمد گردی تختی- حمید احمدی- الیاس رحیمی- محمدرضا لطفی
مقام های اول تا سوم رشته والیبال
۱- مقام اول : آتش نشانی : ۱- هادی بلالی پور – آقای رنجبر
۲- مقام دوم : خدمات موتوری – علی صادقی – رضا زمردی
۳- مقام سوم : منطقه یک ، اسماعیل نمردی – محمدجواد فضلی پور
مقام های اول تا سوم شنا بانوان
۱- زهرا سنگی : منطقه دو
۲- فاطمه سنگی : منطقه دو
مقام اول تا سوم شنا آقایان زیر ۳۵ سال
۱- آقای وحید پورداد – منطقه دو
۲- آقای دبیده – سازمان فرهنگی ورزشی
۳- آقای شریفی نیا – خدمات موتوری
مقام های اول تا سوم شنا آقایان بالای ۳۵ سال
۱- آقای مهرداد بخت – آتش نشانی
۲- آقای علی اکبر رئیسی – آتش نشانی
۳- آقای علی صادقی – خدمات موتوری
مقام های اول تا سوم فوتسال آقایان
۱- آتش نشانی
۲- منطقه یک
۳- تخلفات شهری
مقام اول تا چهارم المپیاد:
قهرمان تیم آتش نشانی
نایب قهرمان منطقه دو
مقام سوم منطقه یک
مقام چهارم سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس