کفاشیان در دیدار با مدیرعامل باشگاه شهرداری بندرعباس: شهرداری بندرعباس پتانسیل حضور در لیگ برتر را داراست

43692 (1)

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان گفت: تیم فوتبال شهرداری بندرعباس با سابقه درخشان و حضور موفق طی سالیان گذشته لیاقت حضور در لیگ برتر را داراست.

علی کفاشیان در دیدار با مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، افزود: شهرداری بندرعباس با دارا بودن یک شهردار ورزشی باید بتواند ظرفیت های بالقوه خود در ورزش به ویژه رشته فوتبال را شکوفا کند.

وی با اشاره به اینکه تیم فوتبال شهرداری بندرعباس به عنوان تیم نخست استان هرمزگان توانست موجی از شور و شادی را در استان هرمزگان رقم بزند، تصریح کرد: باید از این ظرفیت عظیم به خوبی استفاده کرده و امیدوارم تیم فوتبال شهرداری بندرعباس در فصل جدید مسابقات لیگ یک با درایت مدیران و کادرفنی اش بتواند یکی از تیم های مدعی حضور در لیگ برتر باشد.

کفاشیان در پایان با تقدیر از انتصاب جهانبخش به عنوان مدیرعامل باشگاه شهرداری بندرعباس، خاطرنشان کرد: باید با تمرکز بر تیم های پایه بتوان آینده درخشانی را برای فوتبال هرمزگان رقم زد زیرا این پتانسیل در بین جوان  های هرمزگانی وجود دارد که البته نیاز به برنامه ریزی، صبر و زمان برای پرورش استعدادها دارد.

در ادامه مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: ورزش به عنوان یکی از اولویت های مهم اجتماعی و فرهنگی در شهرداری بندرعباس از اهمیت بالایی برخوردار است.

محمد مهدی جهانبخش با بیان اینکه با حمایت های شهردار ورزشی بندرعباس توانسته ایم در این مدت علاوه بر ورزش حرفه ای حرکت های مناسبی در ورزش محلات و بهره برداری از زمین های ورزشی داشته باشیم، اظهار کرد: حضور درخشان فوتبالیست های ساحلی آقایان و بانوانو شهرداری بندرعباس در مسابقات لیگ برتر پتانسیل بالای استان هرمزگان را نشان می دهد.

وی با بیان اینکه در رشته فوتبال در سال جدید با برنامه ریزی مناسب و اصولی سعی در پرورش استعدادها داریم، اضافه کرد: با انتصاب دکتر سایبانی از مدرسین فدراسیون فوتبال سعی داریم کار خود را از مدرسه فوتبال رده امید شروع کرده و با بها دادن به بازیکنان مستعد و به کارگیری مربیان فنی و دارا دانش روز بتوانیم در سال های آینده بازیکنان نخبه ای را به کشور معرفی کنیم.

جهانبخش همچنین حضور تیم فوتبال شهرداری بندرعباس در مسابقات لیگ یک را زمینه ای را برای انگیزه به جوانان هرمزگانی برای حضور در آینده و همچنین ایجاد شور و نشاط در جامعه و کاهس آسیب های اجتماعی دانست و عنوان کرد: امیدواریم بتوانیم با بهره گیری از حمایت های فدراسیونفوتبال بتوانیم در رده های پایه موثرتر از گذشته عمل کنیم.

وی در پایان گفت: به دنبال تمهیدات ویژه ای برای ساماندهی مناسب و تمهیدات ویژه زمین فوتبال ساحلی غدیر بندرعباس جهت برگزاری مسابقات بین المللی هستیم.