بمناسبت میلاد امام رضا (ع) برگزار گردید: جشن بزرگ میلاد خورشید

_MG_7374 _MG_7387 _MG_7391 _MG_7361

جشن میلاد خورشید توسط سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس و با مشارکت مجموعه ورزشی جوانان در زمین ورزشی چمن مصنوعی چهارصد دستگاه و با حضور امینی زاده شهردار بندرعباس، پرویز سالاری رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس، هومن رفیعی بندری نائب رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس، مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس و هنرمندان برجسته استان  برگزار گردید.

شهردار بندرعباس ضمن تبریک بمناسبت میلاد با سعادت عالم آل محمد، حضرت علی بن موسی الرضا (ع)گفت: خصوصیات اخلاقی و زهد و تقوای آن حضرت به گونه‌ای بود که حتی دشمنان خود را نیز شیفته و مجذوب خود کرده بود و با مردم در نهایت ادب تواضع و مهربانی رفتار می‌کرد و هرگز خود را از مردم جدا نمی‌کرد.

امینی زاده تصریح نمود: حضور گسترده شما شهروندان در این جشن نشان داد که شهرداری علاوه بر انجام طرح های عمرانی و خدماتی بایستی در حیطه فرهنگی نیز حضور گسترده داشته و مراسم فرهنگی بیشتری را برای مردم برگزار کند.

وی از شهروندان خواست تا در حفظ و نگهداری شهر با شهرداری همکاری نمایند تا بتوان برای توسعه و پیشرفت فضاهای فرهنگی و ورزشی خدمات بیشتری ارائه داد.

امینی زاده با اشاره به افتتاح زمین چمن مصنوعی در محله چهارصد دستگاه افزود: در صدد ایجاد و راه اندازی فرهنگسرا در این محله می باشیم .

_MG_7419 _MG_7436 _MG_7446 _MG_7462 _MG_7492

عکس: امیر حسین خورگویی