مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان:

IMG_6144

مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان گفت: تاکنون بیش از ۵۰ درصد از بودجه درنظرگرفته شده ورزش و جوانان استان هرمزگان محقق شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، غلامعلی دانشور در دیدار با مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، افزود: سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس همواره به عنوان یک بازوی توانمند در کنار اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان قرار داشته و توانسته در بسیاری از زمینه ها همراه این بخش باشد و با حضور مدیرعاملی که از خود از خانواده ورزش استان بوده به طورحتم این مهم سرعت و رنگ و بویی جدی تر به خود می گیرد.

وی با بیان اینکه اداره کل ورزش و جوانان دست تمامی کسانی که در جهت توسعه حوزه ورزش و جوانان استان گام بردارد به گرمی می فشارد، اظهار کرد: سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس در طول هشت سال از فعالیت خود همواره توانسته در بسیاری از برنامه ها در کنار اداره کل ورزش و جوانان و هیئت های ورزشی باشد تا در مسیر رشد و اعتلای ورزش استان یک عنصر اساسی تلقی شود.

 مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان با اشاره به اینکه اکنون هدف تمامی دولتمردان پیشرفت در ورزش و افزایش سلامت در جامعه است، تصریح کرد: در سال جاری به خوبی اداره کل ورزش و جوانان استان توانست با حمایت های دکتر گودرزی در جذب منابع مالی موفق باشد و تاکنون ۵۰درصد از بودجه ۱۴ میلیارد تومانی که بیشتز آن اختصاص به پروژه های عمرانی دارد، محقق شده است و امیدواریم تا پایان سال شاهد افتتاح ۱۰ پروژه ورزشی در استان هرمزگان باشیم.

IMG_6115

وی در ادامه با بیان اینکه امیدوارم در فصل جاری یکی از دو نماینده استان در مسابقات لیگ دسته اول آزادگان بتواند شانس رسیدن به لیگ برتر را داشته باشد تا بار دیگر شور و نشاط به ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس بازگردد، خاطرنشان کرد: از اینکه شهردار بندرعباس و اعضای شورای شهر رأی به بقا تیم های ورزشی دادند باید تقدیر کرد زیرا این حرکت باعث شد تا ورزش استان بار دیگر جان تازهای بگیرد.

دانشور در پایان گفت: باید در ورزش استان توجه ویژه ای به بحث پایه و استعدادیابی شود که خوشبختانه شاهد برنامه های مناسبی در باشگاه شهرداری بندرعباس هستیم.

در ادامه مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: تمامی تلاش شهرداری بندرعباس رشد ورزش محلات و ایجاد شور و نشاط اجتماعی در جامعه است.

محمد مهدی جهانبخش افزود: سازمان فرهنگی ورشی شهرداری بندرعباس به دلیل مأموریت ویژه اجتماعی هم در محلات و هم شهروندان را تحت پوشش دارد که این موضوع نیازمند یک برنامه مدون برای ایجاد یک هدف و رسیدن به آن است.

وی با بیان اینکه با وجود شهردار ورزشی بندرعباس به طور حتم نگاه به ورزش در بطن این نهاد تغییر و به شکل اصولی و با برنامه درآمده است، اظهار کرد: برگزاری همایش های پیاده روی، همایش های دوچرخع سواری، جشنواره محلات و بسیاری برنامه دیگر نشان دهنده حضور در محلات و افزایش شور ونشاط اجتماعی است.

جهانبخش با اشاره به اینکه شهرداری بندرعباس در سایه غفلت صنایع غرب استان در جایی که تیم های همچون استقلال و پرسپولیس تنها در یک رشته ورزشی مشغول به فعالیت هستند در رشته های فوتبال ساحلی، بسکتبال، فوتبال، تیراندازی با کمان و ووشو حضور دارد، تصریح کرد: حضور در این رشته ها تنها به صرف حضور نیست بلکه با ایجاد زیرساخت ها سعی در فراهم کردن زمینه آموزش حرفه ای با استفاده از اساتید مجرب و با دانش روز هستیم.

وی با بیان اینکه در بخش فوتبال باشگاه شهرداری بندرعباس دو مدرس فوتبال AFC حضور دارند، خاطرنشان کرد: تا پایان سال به طور حتم دوره مربیگری ویژه مربیان محلات به صورت رایگان با تدریس مدرسین معتبر تحت هدایت باشگاه شهرداری بندرعباس برگزار خواهیم کرد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس با اشاره به اینکه تلاش این نهاد در جهت هم افزایی و ایجاد تعامل هرچه بیشتر با اداره کل ورزش و جوانان است، بیان کرد: آماده ایم تا با استفاده از نظرات کارشناسان، پیشکسوتان و اهالی صاحب نظر بتوانیم در بخش برنامه ریزی منسجم تر عمل کرده و با هدف از پیش تعیین شده به فعالیت بپردازیم.

وی در پایان گفت: کسب دو مدال در مسابقات بازی های آسیایی و پاراآسیایی از سوی نمایندگان استان هرمزگان اقدامی قابل تقدیر است که به طور حتم در قالب تلاش مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان و سایر همکارنشان به عمل آمده و باید در این مسیر گام برداشت تا در المپیک برزیل از هرمزگان نماینده ای داشته باشیم.