جوانان شهرداری بندرعباس بر بام فوتبال هرمزگان

IMG_8656

تیم فوتبال جوانان شهرداری بندرعباس برای نخستین بار قهرمان لیگ برتر استان هرمزگان شد و به مسابقات کشوری راه یافت.

به گزارش روابط عمویم باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، دیدار پایانی لیگ برتر جوانان استان هرمزگان عصر روز گذشته بین تیم های شهرداری بندرعباس و شاهین رودان در حضور پانصد هوادار در ورزشگاه تختی برگزار و نارنجی پوشان شهرداری بندرعباس بر نماینده رودان فائق آمد.

در این دیدار نارنجی پوشان شهرداری بندرعباس با ترکیب احمد گلشن، بهنام پوردرویش، محمد سعید بصیرت، پوریا زارع زاده، پارسا اقبالی، امیرعباس ساعدپناه، فرهاد سالاری، امیر شراعی، غلامرضا پرواز، میلاد آهشامه و محمدرضا امیری و سفیدپوشان شاهین رودان با ترکیب حسین نجفی، راشد بهرامی، علی غلامی، افشین حیدری، فرشاد مرادی، یاسر حیدرنسب، بهنام ضیغمی، امیر نیک بخش، سجاد رستمی، امیر داوری و امیر اسلامی به میدان رفتند.

در نیمه نخست دو تیم بازی محتاطی را از خود به نمایش گذاشتند اما در نیمه دوم این نارنجی پوشان بندرعباسی بودند که با تدارک حملات گسترده سعی در بازکردن دروازه شاهین رودان داشتند که در دقیقه ۶۸ ضربه سر امیر شرایی قفل دروازه ها را گشود و نتیجه را به سود شهرداری بندرعباس رقم زد.

تلاش نماینده رودان در پایان ۹۰ دقیقه دیگر سودی نداشت و شهرداری بندرعباس با نتیجه یک بر صفر به برتری دست یافت تا برای نخستین بار نارنجی پوشان به مقام قهرمانی دست پیدا کرده و راهی مسابقات کشوری شوند.

کادرفنی تیم جوانان شهرداری بندرعباس را محمد طالبی(سرپرست)، حسن شراعی(سرمربی)، حسن روزبازار(مربی)، محمد علی موذن(مربی)، مرتضی حسن کمالی(مربی)، غلام قاسمی(پزشک) و عیسی رئیسی(تدارکات) تشکیل می دادند.

سرمربی تیم فوتبال جوانان شهرداری بندرعباس گفت: خوشحالم که توانستم پس از تلاش مستمر کادرفنی و مدیریتی باشگاه به وعده قهرمانی خود عمل کنیم.

حسن شراعی افزود: تیم فوتبال جوانان باشگاه شهرداری بندرعباس ا توجه به شرایط ابتدای فصل، بسیار دیر و می توان گفت در دققه ۹۰ بسته شد و همین امر کار را برایمان سخت کرده بود اما با همت و تلاش بازکینان، کادرفنی و مدیریت باشگاه توانستیم به وعده ای که از باتدا که همان قهرمان بود، دست یابیم.

IMG_8398

وی با بیان اینکه در این شش ماه گذشته تمامی اعضای تیم جوانان شهرداری از خود تا پای جان مایه گذاشتند، اظهار کرد: لیگ فصل جاری جوانان نیز به دلیل حضور تیم های مدعی و پخش شدن بازیکنان خوب در تمامی تیم های از کیفیت و حساسیت بالایی برخوردار بود که از همان ابتدا پیش بینی برای تعیین قهرمان را سخت کرده بود.

شراعی با اشاره به اینکه شهرداری بندرعباس با توجه به تغییر و تحولات و تغییر اساسی در بازیکنانش با روحیه جدید اما با عزمی جدی وارد مسابقات شده بود، تصریح کرد: در این مدت توانستیم تیم های مدعی همچون البدرکنگ، شاهین بندرعباس، توانیر و شاهین رودان را از پیش رو برداریم و نشان دهیم که شایسته این عنوان قهرمانی بوده ایم.

IMG_8462

سرمربی تیم فوتبال جوانان شهرداری بندرعباس دیدار برابر شاهین رودان را یکی از مشکل ترین مسابقات تیمش دانست و عنوان کرد: عبور از خان آخر بسیار سخت بود اما این غیرت و انگیزه در بازیکنان وجود داشت که برای رسیدن به قهرمانی باید از تمامی موانع عبور کرد که خوشبختانه این امر محقق شد.

وی با تقدیر از حمایت های جهانبخش(مدیرعامل باشگاه) و رحیمی(مدیر تیم های فوتبال)، خاطرنشان کرد: امیدواریم که نماینده ای شایسته برای استان هرمزگان در لیگ کشوری باشیم و نام هرمزگان را به اهتزاز درآوریم.

IMG_8601 IMG_8645