شهرداری بندرعباس ، جایگاه سوم لیگ برتر ووشوی باشگاه‌های کشور را به خود اختصاص داد

45164

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ، هفته پایانی لیگ برتر ووشوی مردان در حالی برگزار شد که در دیدار رده بندی هشتمین دوره لیگ برتر تیم‌های شهرداری بندرعباس و پاس قوامین به مصاف هم رفتند که در پایان نماینده بندرعباس با کسب برتری ۱۲ بر یک بر سکوی سوم ایستاد.

در بخش تالو شهرداری بندرعباس ۴ بر صفر از حریف پیش افتاد و در ساندا نیز برتری خود را حفظ کرد تا در نهایت شاگردان علیرضا بهرمن با کسب پیروزی ۱۲ بر یک به عنوان سومی دست یابند.

تیم پاس قوامین نیز که با هدایت مجید ملکی با استفاده از ووشوکاران جوان و با هزینه اندک پای به لیگ هشتم گذاشته بود با کسب عنوان چهارمی به کار خود پایان داد.

همچنین دیدار نهایی لیگ برتر ووشوی باشگاه های کشور در بخش مردان(جام ستارگان) در آکادمی ووشوی تهران بین پارس جنوبی و دانشگاه آزاد برگزار شد. در بخش تالو تیم پارس جنوبی ۳ بر یک از حریف خود پیش افتاد تا شرایط خوبی برای رسیدن به قهرمانی داشته باشد. در مبارزات ساندا، دانشگاه آزاد ۵ بر ۴ پیروز شد اما این پارس جنوبی بود که با اتکاء به درخشش تالوکاران خود در مجموع به برتری ۷ بر ۶ رسید و جام قهرمانی را به خانه برد.

در هشتمین دوره رقابت های لیگ برتر ووشوی باشگاه های کشور ۹ تیم در دو گروه حضور داشتند که در گروه یک، تیم های دانشگاه آزاد، شهرداری بندرعباس، شینگ یی چوان ووشو(عمران اریکه)، رنگ فیروزه شیراز و تاکسیرانی آمل رقابت کردند و در پایان دانشگاه آزاد و شهرداری بندرعباس به نیمه نهایی صعود کردند.

در گروه دو نیز پارس جنوبی، سپاه میرجاوه سیستان و بلوچستان، پاس قوامین ناجا و هیات آذربایجان شرقی رقابت کردند که پارس جنوبی و پاس قوامین به مرحله نیمه نهایی رسیدند.

* اسامی برترین های هفته پایانی به شرح زیر است:‌

فنی ترین تیم: پارس جنوبی

بهترین سرپرست: محمدامین عسگری شهرداری بندرعباس

پرامتیازترین بازیکن تالو: علی وطن خواه با امتیاز ۹،۵۶ از پارس جنوبی

بهترین بازیکن ساندا: سجاد عباسی از دانشگاه آزاد

بهترین مربی: رامین موحدنیا از پارس جنوبی