نماینده مردم بندرعباس در خانه ملت: شهرداری بندرعباس هویت ورزش هرمزگان است

IMG_6119

نماینده مردم بندرعباس در خانه ملت گفت: شهرداری بندرعباس هویت ورزش هرمزگان است و باید با تلاش بیشتر اعتبار آن را در سطح کشور به جایگاه اصلی اش برسانیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ، منصور آرامی در جمع بازیکنان تیم فوتبال شهرداری بندرعباس افزود: در سال ۸۵ زمانی که بر مسند شهرداری بندرعباس قرار داشتم با توجه به آنکه خلا یک هویت و اعتبار در ورزش کشور به نام هرمزگان به عنوان یک دغدغه اجتماعی را احساس می کردم به دنبال تأسیس یک باشگاه رفتیم تا بتواند نیازمندی های مردم را جوابگو باشد.

وی با بیان اینکه خوشبختانه در چندین سال گذشته باشگاه شهرداری بندرعباس توانسته خود را به عنوان هویت ورزشی استان معرفی و به افتخارات بسیاری در رشته های مختلف دست یابد، اظهار کرد: حضور تیم فوتبال شهرداری بندرعباس در لیگ دسته اول کشور و در پی آن آلومینیوم المهدی هرمزگان مسئولان را وادار به بهره برداری از ورزشگاه خلیج فارس کرد که این یکی از دستاوردهای مهم حضور تیم های ورزشی به ویژه شهرداری بندرعباس بوده است.

آرامی با اشاره به اینکه نتایج اخیر تیم فوتبال شهرداری بندرعباس و جایگاه فعلی آن مورد رضایت هیچ یک از مسئولان و هواداران نیست، تصریح کرد: بنده به عنوان یک مسئول ورزشی همواره پیگیر نتایج تیم فوتبال شهرداری بندرعباس بوده و هستم و شاهد بوده ام که در بسیاری از دیدارها علی رغم عملکرد مناسب نتیجه بازی از دست رفته که امیدوارم از دیدار برابر راهیان کرمانشاه این بدشانسی رخت سفر ببندد و شاهد پیروزی های نارنجی پوشان بندرعباسی باشیم.

IMG_6126

عضو فراکسیون ورزشی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امیدوارم پیروزی برابر راهیان کرمانشاه سرآغازی برای رسیدن شهرداری بندرعباس به رده های میانی جدول باشد، خاطرنشان کرد: مسئولین باشگاه و هواداران با حمایت های خود به طورحتم زمینه ساز موفقیت های تیم فوتبال شهرداری بندرعباس بوده و خواهند بود.

در این دیدار رضا حیدری زاده عضو شورای شهر بندرعباس، مسعود اعمالی مدیر بازرسی شهرداری بندرعباس و محمد مهدی جهانبخش مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس حضور داشتند.

IMG_6128 IMG_6130 IMG_6134 IMG_6142