سرمربی تیم بسکتبال بانوان شهرداری بندرعباس: شایستگی بانوان ورزشکار هرمزگانی را به نمایش گذاشتیم

IMG_0370

سرمربی تیم بسکتبال بانوان شهرداری بندرعباس گفت: در اختیار نداشتن تمامی بازیکنانم در دیدار برابر ذوب آهن سکوی دومی مان را به سومی تبدیل کرد.

رضوان باقری افزود: در فصل جاری شاهد رقابت های سخت و فشرده ای بودیم که تمامی تیم ها با قدرت وارد مسابقات شده و برای رفتن بر روی سکو برنامه ریزی کرده بودند.

وی با بیان اینکه هرکسی دوست دارد به خوشرنگترین مدال دست یابد، بیان کرد: از ابتدای فصل کارمان را با قدرت آغاز کردیم که خوشبختانه حمایت های شهردار و مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس باعث شد تا حضوری درخشان داشته باشیم اما رفته رفته برخی مشکلات و مصدومیت بازیکنان باعث شد تا نتوانیم به رتبه ای بهتر از سومی دست یابیم.

باقری در خصوص دیدار پایانی برابر ذوب آهن و از دست دادن رتبه دومی، خاطرنشان کرد: در دیدار برابر ذوب آهن تمامی بازیکنانم را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتم و همین موضوع باعث شد تا به بازیکنان جوانتر فرصت بازی برسد و همین موضوع عامل شکستمان برابر ذوب آهن شد تا سکوی دومی را از دست دهیم.

سرمربی تیم بسکتبال بانوان شهرداری بندرعباس در پایان ابراز امیدواری کرد با حمایت های مسئولان سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس در فصل آتی بتوانیم به رتبه ای بهتر از سومی دست یابیم تا شایستگی های ورزشکاران بانوان هرمزگانی را به رخ همگان بکشانیم.

IMG_0356IMG_0258 IMG_0319 IMG_0364