مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس: موفقیت های ورزش بانوان نشان از برنامه ریزی صحیح باشگاهست

IMG_0356

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: حفظ موفقیت از رسیدن به موفقیت مهمتر است که بانوان بسکتبالیست شهرداری نشان دادند از پتانسیل بالایی برخوردار هستند.

محمد مهدی جهانبخش در حاشیه استقبال از تیم بسکتبال بانوان شهرداری بندرعباس که مقام سوم سوپرلیگ کشور را بدست آورده اند، افزود: تعداد رشته های ورزشی ویژه بانوان در دوران قبل از انقلاب ، محدود و کم بوده و به ورزش بانوان توجه چندانی نمی شد.

وی اظهار کرد: پس از انقلاب اسلامی ، ورزش بانوان رشد قابل توجه ای کرده به طوری که بانوان ایرانی در مسابقات برون مرزی حضور شایسته ای داشته و مقام های مهمی کسب کرده اند.

جهانبخش با اشاره به اقتدار زنان مسلمان در میادین ورزشی تصریح کرد:حضور ورزشکاران زن ایرانی با پوشش اسلامی در مسابقات خارجی ، به جایگاه بانوان ورزشکار اعتبار بیشتری بخشید.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد:پتانسیل ورزشی بانوان در رشته های مختلف بسیار خوب بوده و این امر پس از انقلاب اسلامی به سمت کسب عناوین جهانی هدایت شده است.

IMG_0319

وی همچنین از برنامه ریزی مناسب سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس برای حضور موفق بانوان هرمزگان در رشته های تیراندازی با کمان، فوتبال ساحلی و بسکتبال در فصل جاری سخن گفت و اضافه کرد: خوشبختانه در تیراندازی با کمان رتبه دوم سوپرلیگ، در فوتبال ساحلی قهرمان لیگ برتر ایران و در بسکتبال به مقام سومی سوپرلیگ کشور دست یافتیم که تمامی این ها مستنداتی بر پتانیل بالای بنوان ورزشکار هرمزگانی است.

جهانبخش در پایان با بیان اینکه امیدواریم در فصل آینده شاهد کسب مقام بالاتری از سوی بانوان شهرداری بندرعباس باشیم، بیان کرد: با حمایت های شهردار بندرعباس به طور قطع در سال های آتی شاهد خبرهای بهتری از ورزش بانوان باشگاه شهرداری بندرعباس خواهیم بود.

IMG_0364