نخستین پیروزی خانگی شهرداری بندرعباس در لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور

 49753

تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس موفق شد در هفته دوم لیگ برتر کشور از سد لسمان مروارید خزر عبور کند.

به گزارش روبابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ، در هفته دوم رقابت های لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور دو تیم شهرداری بندرعباس و لسمان مروارید خزر که در هفته نخست مغلوب حریفان خود شده بودند، در زمین ساحلی غدیر و در حضور بیش از یک هزار نفر به مصاف یکدیگر رفتند.

در این دیدار برای نارنجی پوشان شهرداری بندرعباس حامد زرنگار، وحید وحیدی، فاروق پسنده، فاروق درا، سجاد عبدالله پور، جاسم زارعی، روح الله میر شمسی، محمد پویه، بهروز سلطانی، حمید رضایی پور، حسین سالاری و مصطفی خاقانی و برای آبی پوشان لسمان مروارید خزرساسان پورسعادت، نوید فریدی، محمدرضا احترامی، امیر خرد مقدم، مهیار زارع، میلاد صیفی پور، سید سینا حسینی، احسان حسین نژاد و سجاد هادی پور به میدان رفتند.

شرح گل ها:

نیمه دوم:حملات نارنجی پوشان گسترده شده بود و تیم شهرداری بندرعباس به دنبال بازکردن قفل دروازه بود که پرتاب دست وحیدی دروازه بان شهرداری با خوبی با قطع محمد پویه ختم شد تا گل نخست نارنجی پوشان بدست آید.

نیمه سوم: تیم میهمان که بر حملاتش افزوده بود بر روی غفلت بازیکنان شهرداری بندرعباس توانست با ضربه امیر خرد مقدم بازی در ثانیه های پایانی به تساوی کشیده شد.

ضربات پنالتی: حملات دو تیم در وقت های اضافه هم سودی نداشت تا دو تیم به ضربات پنالتی رفته و شانس خود را در آنجا امتحان کند. حامد زرنگار در ضربات پنالتی جایگزین وحیدی شد تا از دروازه نارنجی پوشان شهرداری حراست کند که توانست با واکنش های خود شهرداری بندرعباس را ۵ بر ۴ پیروز تا تیم شهرداری از این دیدار خانگی تنها یک امتیاز نصیبش شود و نماینده مازندران بدون امتیاز بندرعباس را ترک کرد.