دیدار هفتگی شهردار بندرعباس با مدیران سازمان فرهنگی ورزشی

IMG_1978 IMG_1990

IMG_19811

دیدار هفتگی شهردار بندرعباس با مدیران سازمان فرهنگی ورزشی این شهرداری با هدف رسیدگی و رفع مشکلات حوزه های مختلف فرهنگی و بیان پیشنهاد ها و نظرات کارشناسی برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ، در این دیدار علاوه بر شهردار بندرعباس و مدیران سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس آقایان اصغر رنجبر ، موسی عیدی زاده و سعید حسن سالاری نیز حضور داشتند .
در این دیدار محمد مهدی جهانبخش مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس با بیان مشکلات و کمبود های موجود در امور فرهنگی شهر بندرعباس گفت : سازمان با این کمبود توانسته عملکرد مناسبی را در حوزه های مختلف فرهنگی و ورزشی در شهر داشته باشد که این عملکرد مثبت در حوزه ی خدمات شهری توانسته کارنامه سازمان فرهنگی ورزشی و شهرداری را قابل قبول ارزیابی کند .
احمد پایدار معاون سازمان نیز با گزارشی از روند طرح ساخت فرهنگ سراها در مناطق سه گانه شهرداری و مسائل جاری سازمان ارائه کرد .
در پایان این جلسه به مناسبت شهادت استاد مرتضی مطهری و هفته معلم از عباس امینی زاده شهردار بندرعباس که خود در کسوت معلمی و استادی حضور دارند تجلیل شد و لوح یادبودی از طرف کارکنان سازمان فرهنگی ورزشی تقدیم وی و هیئت همراه شد .