دیدار مشاور عالی سازمان لیگ فوتبال ایران از سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس

IMG_2007 IMG_2083 IMG_2087

مشاور عالی سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: باشگاه شهرداری بندرعباس از پتاسنیل بالا برخوردار و تمامی امکانات یک تیم لیگ برتری را داراست.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ، محمدرضا ساکت در بازدید از باشگاه شهرداری بندرعباس افزود: باشگاه شهرداری بندرعباس از باشگاه های شناخته شده و مطرح در سطح کشور است و به نوعی تیم اول استان هرمزگان لقب گرفته است.
وی با بیان اینکه جای تقدیر دارد که در این شرایط اقتصادی باشگاه شهرداری بندرعباس با حمایت مسئولانش و به ویژه شهردار ورزشی اش به فعالیتش ادامه می دهد، اظهار کرد: سقوط کردن امری طبیعی در فوتبال است و قشنگی فوتبال به عدم پیش بینی کردن آن است و باید تلاش کرد و با کرا بیشتر شرایط برای صعود مجدد به لیگ دسته اول را فراهم کرد.
ساکت با اشاره به اینکه باشگاه شهرداری بندرعباس از پتاسنیل بالا برخوردار و تمامی امکانات یک تیم لیگ برتری را داراست، تصریح کرد: امیدوارم با برنامه ریزی صحیح و همکاری تمامی مسئولان شهرداری به جایگاه اصلی خود برگردد و موجب شور و نشاط در جامعه شود.
مشاور عالی سازمان لیگ در پایان ابراز امیدواری کرد هر چه زودتر این باشگاه شرایط حرفه ای و مجوز ملی را کسب کند تا به عنوان یک باشگاه حرفه ای در حد استانداردهای AFC شناخته شود.
در ادامه مدیرعامل باشگاه شهرداری بندرعباس گفت: این باشگاه هدفگذاریش پرورش نیروهای بومی در کنار ایجاد شور و نشاط اجتماعی است.
محمد مهدی جهانبخش با اشاره به اینکه تیم فوتبال شهرداری بندرعباس در این چند سال بازیکنان بومی مناسبی را به جامعه فوتبال معرفی کرده که هم اکنون در حال بازی در سطح اول فوبتال کشور هستند، اظهار کرد: امیدوارم که سقوط به لیگ دو موجب کاهش انگیزه نشود بلکه با قدرت بیشتر و همدلی و همزبانی با بستن یک تیم قدرتمند بتوانیم بار دیگر به سطح اول فوتبال کشور بازگردیم.
این مقام مسئول با تقدیر از حمایت های شهردار بندرعباس، خاطرنشان کرد: با وجود امینی زاده که خود از ورزشکاران و ورزش دوستان است توانسته ایم در رشته هایی مانند ووشو، بسکتبال بانوان، تیراندازی با کمان و فوتبال ساحلی آقایان و بانوان در سطح کشور بدرخشیم و امیدواریم این درخشش در سال جاری تداوم یابد.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد مراحل گرفتن مجوز ملی را با سرعت هرچه بیشتر طی شود زیرا شهرداری بندرعباس از زیرساخت هایی برخوردار است که شاید کمتر باشگاهی این امکانات از قبیل ورزشگاه اختصاصی را دارا باشد.