کارگروه برنامه های ورزشی سازمان فرهنگی ورزشی در ماه مبارک راه اندازی شد .

IMG_2359 IMG_2373

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس : نشست مدیرعامل سامان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس با کارگروه ورزشی دستگاه های مختلف اجرایی استان با مدیران و ورزشکاران استان برای هرچه بهتر برگزار شدن برنامه های ورزشی ماه مبارک رمضان برگزارشد..
محمد مهدی جهانبخش مدیرعامل سامان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس در این نشست گفت: کارگروه ورزشی این سازمان با استفاده از برنامه های تخصصی توانسته برنامه های جدید برای ورزش همگانی در ماه مبارک رمضان برنامه ریزی کند که این توجه و برنامه ریزی توانسته موجبات احیا رشته های ورزشی فراموش شده در سط شهر بشود .
وی در ادامه گفت : تدوین شیوه نامه ی اجرایی همراه با دستورعمل واحد بخشی از برنامه های دراز مدت این سازمان برای پویایی هرچه بیشتر و بهتر ورزش محلات است .
جهانبخش خاطر نشان کرد شناسایی و سازماندهی حامیان مالی همیشه می تواند مهمترین بخش یک برنامه ورزشی باشد که سازمان در این مورد تمام تلاش خود را به کار گرفته که تا مراحل خوبی نیز به اهداف کلی خود نزدیک شده است .وی در بخشی دیگری از صحبت های خود به مسئله حضور خانواده ها در کنار ورزشکاران اشاره کرد و کفت : تلفیق این درو فاکتور جدا ناپذیر می تواند به بهترین شکل جهت ارتقا سطح کیفی برنامه های ورزشی در ماه مبارک رمضان تاثیر گذار باشد .
مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس افزود : سازمان با جدیت تمام در بحث فرهنگ سازی و اجرای این برنامه ها در محلات قدم بر میدارد و برای تمام روز های سال برنامه های ویژه دارد .
وی ادامه داد : طرح سی شب ، سی محله ، سی جزء از مهمترین برنامه های فرهنگی سازمان است که با محوریت ترویج اخلاق مداری و توجه به اعتقدادات در ماه مبارک رمضان انجام می شود .