جشن نیمه شعبان در محله شیر اول بندرعباس برگزار شد

IMG_3349 IMG_3354

به مناسبت اعیاد شعبانیه و سالروز میلاد حضرت مهدی (عج) ویژه برنامه جشن و شادی  از سوی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس در محله کمربندی ( شیر اول ) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ، همزمان با سراسر کشور، مراسم جشن با اجرای برنامه های فرهنگی و شاد با حضور پرشور شهروندان و حضور منصور آرامی نماینده بندرعباس ، قشم ، حاجی آباد ، بندرخمیر و ابوموسی  در مجلس شورای اسلامی و کیانوش جهانبخش برگزار شد .در منطقه سه شهرداری برگزار شد.

قرائت آیاتی از کلام الهی و هنرنمایی حافظ نونهال قرآن کریم و اجرای مدیحه سرایی و تواشیح و همچنین نمایش طنز از جمله برنامه های برگزار شده بود.

منصور آرامی نماینده بندرعباس ، قشم ، حاجی آباد ، بندرخمیر و ابوموسی  در مجلس شورای اسلامی نیز در مراسم جشن نیمه شعبان با اشاره به ضرورت پیروی از امامان معصوم واعتقاد به ظهور منجی عالم بشریت امام زمان(عج) گفت: امامان معصوم(ع) مفسران و مترجمان واقعی مفاهیم قرآن کریم هستند که بایستی برای رهایی از مشکلات و معضلات جامعه اسلامی از آنان پیروی کرد.

نماینده استان در مجلس شورای اسلامی با تبریک میلاد امام زمان (عج)، اظهار کرد: عزت مسلمانان بارزترین ویژگی دولت کریمه حضرت مهدی (عج) است و آنهایی که دشمن اسلامند ذلیل خواهند شد.

کیانوش جهانبخش رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر بندرعباس نیز در این مراسم  با تبریک این عید سعید اظهار داشت: غیبت امام عصر امری الهی است و منتظر ظهور آن حضرت بودن یکی از عبادات مهم و ارزشمند است.

جهانبخش خاطر نشان شد: از بارزترین و شاخص ترین  نشانه  های ظهور آن است که آثار عدل و عدالت بصورت کلی از روی دنیا محو گردد و در آن زمان است که به اذن پروردگار وجود نازنین امام عصر(عج) ظهور خواهد کرد و عدل و عدالت با وجود ایشان گسترده خواهد شد.

در انتهای این مراسم به عنوان یاد بود هدایا و لوح تقدیری  به خانواده شهدا ، ایثارگران ، جانبازان و نخبگان علمی و هنری  تقدیم شد.

IMG_3384 IMG_3374 IMG_3418 IMG_3448