طرح “شمیم وحی” با تلاوت قاری برجسته بین المللی کشورمان استاد شاکرنژاد در بندرعباس برگزار شد.

IMG_4910 IMG_4913 IMG_4917 IMG_4925 IMG_4926 IMG_4935 IMG_4939 IMG_4958 IMG_4973 IMG_4987 IMG_5001 IMG_5016 IMG_5030 IMG_5038 Untitled_Panorama1 IMG_4922 IMG_4906

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ، طرح سراسری شمیم وحی در حالی توسط سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس در مجسد حضرت مهدی موعود(عج) بندرعباس برگزار شد که حضور قاری برجسته بین المللی کشورمان استاد حامد شاکرنژاد سبب حضور تعداد زیاد علاقه مندان شده بود تا جایی که جمع کثیری به دلیل پرشدن رفیت این مسجد به صورت ایستاده نظاره گر و شنونده تلاوت آیات ملکوتی قرآن کریم بودند.

شاکرنژاد در حاشیه این مراسم افزود: از اینکه مشاهده می کنم خیل عظیم علاقه مندان به شنیدن آیت نورانی قرآن کریم در این محفل صمیم حاضر شده اند، بسیار خوشحالم. وی با بیان اینکه طرح شمیم وحی در جهت نزدیک دل های مسلمانان کشورمان برگزار می شود، تصریح کرد: این برنامه در ایام ماه مبارک رمضان در تمامی استان های کشور اجرا می شود که حمایت از محرومین، جمع آوری کمک هزینه ازدواج زوج های جوان، آزادی زندانیان و به طورکلی مدد نیازمندان از مهمترین برنامه ها و اهدافش می باشد.

شاکرنژاد همچنین ادای احترام به خانواده های شهدا با اولویت شهدای قرآنی و همچنین دیدار با نماینده ملی فقیه در استان ها را از دیگر برنامه های این طرح دانست و خاطرنشان کرد: در طرح شمیم وحی به عنوان کاروان قرآنی به میان مردم رفته و سبب همدلی مردم و عطرآگین شدن محافل ماه مبارک رمضان با ندای قرآن کریم می شویم.

این قاری برجسته بین المللی کشورمان همچنین قرائت قاریان جوان استان هرمزگان را ستود و عنوان کرد: حضور این قاریان جوان نشان دهنده پتاسنیل بالای این استان در تربیت قاریان برجسته و نمونه می باشد.

وی در پایان از نهادهای ذی ربط در برگزاری هرچه باشکوهتر شدن این مراسم تقدیر و خواستار تداوم برگزاری چنین محافلی در طول ایام سال شد.

همچنین در پایان این مراسم از خادمین مسجد، قاریان برجسته، خانواده های شهدا تقدیر و جهت آزادی زندانیان کمک های نقدی جمع آوری شد و مسابقات قرآنی همراه با اهدای جوایز ارزنده ، اقامه نماز جماعت مغرب و عشا و افطاری از دیگر برنامه های اجرا شده بود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، طرح شمیم وحی به عنوان طرح کرسی های تلاوت با هدف آشنایی نسل جوان با کلام الله مجید در قالب کرسی های تلاوت در استان های کشور برگزار می شود و قاریان ممتاز کشور با حضور در استان ها ، شمیم دل انگیز آیات وحی الهی را عطر افشانی می کنند. ر