پس از توقف مقابل ستاره انقلاب رودان؛ سرمربی شهرداری نوین بندرعباس: روی بد فوتبال نصیب ما شد/ به آینده امیدوارم

سرمربی تیم فوتبال شهرداری نوین بندرعباس گفت: با وجود خلق موقعیت های فراوان، روی بد فوتبال نصیب ما شد و نتوانستیم موقعیت های بدست آ»ده را تبدیل به گل کنیم.

حسین پور پس از توقف تیمش مقابل ستاره انقلاب رودان با بیان اینکه تیم شهرداری نوین به خوبی بر بازی تسلط داشت، اظهار کرد: از اینکه توانستیم در طول نود دقیقه حریف را در نیمه خود محصور کنیم، بسیار خشنودم و مزد تلاش خود در تمرینات را گرفتیم اما از نتیجه بدست آ»ده به هیچ وجه رضات ندارم.

وی تصریح کرد:باید بازیکنان در مسابقات آینده دقت بیشتری به خرج دهند تا به این آسانی امتیازات از دست نرود و امیدواریم در هفته های آتی بتوانیم خود را بر حریفان غالب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری نوین بندرعباس در خصوص دیدار هفته آتی برابر آرش میناب خاطرنشان کرد: آرش میناب از تیم های قدرتمند در فصل جاری لیگ استان می باشد و دیدار سختی به طور حتیم با این تیم در میناب برگزار خواهیم کرد و امیدوار به کسب نتیجه لازم هستیم.

حسین پور در پایان تیم شهرداری نوین را از مدعیان فصل جاری دانست و عنوان کرد: تا انتهای فصل راه طولانی باقیست و تیمی که بتواند روند یکسانی از خود برجای بگذارد، شرایط رسیدن به رده های بالایی جدول را داراست.