سرمربی تیم تکواندو شهرداری بندرعباس: امیدوار به قرار گرفتن بر روی سکو هستیم/ تنها به دلیل تعصب به دیارم هدایت شهرداری را پذیرفتم

نخستین کنفرانس مطبوعاتی تیم تکواندو شهرداری بندرعباس به منظور ارائه برنامه های این تیم در فصل جاری رقابت ها با حضور سرمربی و سرپرست تیم تکواندو در محل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، فرجام دانش(سرمربی تیم تکواندو شهرداری بندرعباس) گفت: برای پنجمین سال متوالی باشگاه شهرداری بندرعباس در رشته تکواندو در مسابقات لیگ برتر شرکت می کند و امیدواریم با یاری تمامی مسوولان و اصحاب رسانه بتوانیم نتایج مطلوبتری نسبت به فصول گذشته دست پیدا کنیم.

وی اظهار کرد: درحال حاضر بازیکنان بومی در بندرعباس و بازیکنان غیربومی در مجموعه ورزشی استقلال مشغول تمرین هستند تا بتوانیم در نخستین هفته مسابقات نماینده شایسته ای برای استان هرمزگان باشیم.

دانش با بیان اینکه تنها به واسطه تعصب به دیار خود و کمک به باشگاه شهرداری بندرعباس هدایت این تیم را پذیرفته است، تصریح کرد: در هفته نخست مسابقات رقابت ها بیشتر تیم ها به محک یکدیگر می پردازند که در این میان مصاف با تیم گاز فجر جم برای ما دشوار و دیدار با مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه به نسبت آسانتر است و امیدواریم بتوانیم هر دو دیدار را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

سرمربی تیم تکواندو شهرداری بندرعباس در خصوص سطح رقابت های لیگ برتر تکواندو بیان کرد: تکواندو ایران از لحاظ قابلیت ها فنی در سطح جهانی پیشتاز است که این موضوع تنها به دلیل برگزاری منظم و مستمر لیگ در سطوح و رده های مختلف و برگزاری مسابقات پیاپی توسط تکواندوکاران می باشد.

دانش با بیان اینکه شهرداری بندرعباس در فصل جاری تنها هدفش قرار گرفتن بر روی یکی از سکوهای قهرمانی است، اضافه کرد: از لحاظ فنی به تیم و بازیکنان خود ایمان دارم و این موضوع به روحیه و انگیزه بازیکنان ارتباط دارد که امیدوارم باشگاه شهرداری بندرعباس با انجام تعهدات خود در این راه موثر واقع شده و در پایان فصل جاری جشن دستیابی به یکی از سکوهای قهرمانی را بگیریم.

وی همچنین در خصوص توجه به رده های پایه در رشته تکواندو خاطرنشان کرد: در سال جاری توجه به رده های پایه به خصوص در سنین نونهالان و نوجوانان در دستور کادرفنی بزرگسالان شهرداری بندرعباس قرار گرفته است و بزودی با ارائه یک فراخوان و جذب نفرات منتخب از طریق استعدادیابی زمینه رشد تکواندو هرمزگان را فراهم می کنیم تا در سال های آتی بتوانیم از نفرات بومی بیشتری در ترکیب تیم شهرداری بهره ببریم.

دانش در پایان از زحمات مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس در توجه به ورزش تکواندو تقدیر و خواستار حمایت بیشتر مسوولان از این تیم شد.

لازم به ذکر است، تیم تکواندو شهرداری بندرعباس روز جمعه هفته جاری(۲۵شهریورماه) در خانه تکواندو تهران در هفته نخست به مصاف گازفجر جم و در هفته دوم به مصاف مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه می رود.